Burnos skalavimo skystis LISTERINE FRESH GINGER & LIME, 600 ml

3,90 

Produkto kodas: 3574661562070 Kategorija:

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Burnos skalavimo skystis LISTERINE FRESH GINGER & LIME

Padeda gerinti burnos higieną, kovoja su bakterijomis, kurios yra apnašų ir dantenų uždegimo priežastis, suteikia gaivų kvapą. Pasižymi antibakteriniu poveikiu.

Atidarymas: suspausti kamštelio pažymėtas lygias vietas pirštais ir pasukti. Uždarymas: sukti, kol užsifiksuos.

Naudojimas. Naudoti du kartus per dieną. Burną skalauti ryte ir vakare po dantų valymo. Į stiklinę įpilti 20 ml (4 arbatinius šaukštelius po 5 ml) burnos skalavimo skysčio ir juo kruopščiai skalauti burną 30 sekundžių, po to skystį išspjauti.Atsargumo įspėjimai. Sudėtyje yra natrio fluorido (220 ppm F-). Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba gydytoju. Nenuryti. Prarijus kreiptis į gydytoją. Nenaudoti, jei yra alergija kuriai nors sudedamajai daliai. Jei atsiranda burnos ertmės dirginimas, nutraukti naudojimą ir kreiptis į odontologą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Ingredients: Aqua, Sorbitol, Prope Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Eucalyptol, Benzoic Acid, Aroma, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Fluoride, Menthol, Sodium Saccharin.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas