Dantų protezų valymo tabletės KUKIDENT, 33 tabl.

4,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-26%
Original price was: 5,30 €.Current price is: 3,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Dantų protezų valymo tabletės KUKIDENT, 33 tabl.

Su eukalipto ir mentolio aromatu. Dėl netinkamos priežiūros protezai gali pritraukti kenksmingas bakterijas. Jei jos nepašalinamos specialiu valymu, gali pakenkti Jūsų natūraliems dantims ir dantenoms. Šios tabletės išvalo protezus net ten, kur nepasiekia dantų šepetėlis. Padeda  išvalyti spalvos pakitimus ir apnašas. Tinka daliniams ir pilniems protezams. ,

Naudojimas. 1. Nuskalaukite dantų protezus 2. Į stiklinę įpilkite šilto vandens tiek, kad apsemtų dantų protezus, ir pamirkykite juos 3 minutes.

DĖMESIO! Nenaudokite verdančio vandens. Per karštas vanduo gali sugadinti protezus. 3. Nuvalykite tirpalą nuo protezų minkštu dantų šepetėliu ir kruopščiai išskalaukite protezus po tekančiu vandeniu. 4. Po naudojimo išpilkite tirpalą ir išplaukite stiklinę.

ATSARGIAI. Kenksminga prarijus. PRARIJUS: Pasijutus blogai, skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Vengti patekimo į akis. Sukelia smarkų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.  Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Dirgina odą. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į pagyvenusių žmonių, kuriems reikia priežiūros rankas. Naudoti tik protezų valymui. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Sudėtyje yra kalio persulfato ir eukalipto. Gali sukelti alergines reakcijas. Išsaugoti pakuotę su informacija.

Ingredients: Sodium Bicarbonate, Potassium Caroate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Potassium Caroate, Sodium Sulfate, Sodium Carbonate, PEG-150, Malic Acid, Sodium C10-13 Akyl Benzensulphonate, PEG-90,  Aroma, Potassium Persulfate, TAED, Cellulose Gum, Aqua, Sodium Cloride, Cl42090, Cl28440.

Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės dugno.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas