Fiksuojantis kremas protezams COREGA, 40 g

4,90 

Produkto kodas: 5054563067449 Kategorija: Žyma:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Fiksuojantis kremas protezams COREGA, 40 g

Iš pradžių naudokite nedidelį kiekį. Jei reikės, naudokite daugiau. Per daug kremo gali sukelti patinimą. Jei taip atsitiktų, kitą kartą kremo tepkite mažiau. Gali prireikti kelių bandymų, kol atitaikysite tinkamą kiekį. Naudokite kartą per dieną. Jei yra poreikis naudoti daugiau kartų, kreipkitės į savo odontologą konsultacijai.

Naudojimas. 1. Nuvalykite ir išdžiovinkite protezus 2. Tepkite mažomis juostelėmis ne per arti protezo krašto 3. Išskalaukite burną prieš dėdami protezus 4. Įdėkite protezus, tvirtai paspauskite, tada keletą sekundžių palaikykite sukandę, kad užtikrintumėte tvirtumą. Kremo pašalinimas: 1. Išskalaukite burną vandeniu 2. Lėtai atlaisvinkite protezus siūbuojančiais judesiais 3. Minkštu dantų šepetėliu ir šiltu vandeniu nuplaukite kremo likučius.

Atsargumo įspėjimai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nutraukti vartojimą, jei pasireiškė bet kokia nepageidaujama reakcija ar alergija. Gali pasireikšti tokie šalutiniai poveikiai kaip burnos dirginimas ar virškinimo trakto sutrikimai (pvz. pykinimas). Įprasto naudojimo metu galima praryti nedidelį kiekį kremo klijų kiekį, kuris yra nekenksmingas. Blogai prigludę dantų protezai gali pakenkti Jūsų sveikatai. Konsultuokitės su odontologu reguliariai, kad protezas būtų gerai prigludęs. Po naudojimo užsukite dangtelį.

Ingredients: Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer (33%), Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Cellulose Gum (20%), Silica.

Geriausias naudoti iki pabaigos datos, nurodytos ant pakuotės.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas