Dantų pasta PEPSODENT NATURAL WHITENING, 75 ml

1,75 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Dantų pasta PEPSODENT NATURAL WHITENING

Balinamoji dantų pasta valo burnos ertmę, stiprina dantų emalį, padeda pašalinti dantų dėmes ir padeda dantims tapti baltesniems.

Naudojimas. Odontologai rekomenduoja dantis valyti du kartus per dieną.

Atsargumo įspėjimai. Sudetyje yra natrio monofluorfosfato. (1500 ppm F). Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba gydytoju.

Ingredients: Calcium Carbonate, Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Potassium Nitrate, Flavor, Sodium Monofluorophosphate, Perlite, Cellulose Gum, Sodium Silicate, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, CI 74160, CI 74260, CI 77891.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas