Higieniniai įklotai GENTLE DAY ANION, 30 vnt.

3,39 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Higieniniai įklotai GENTLE DAY ANION, 30 vnt.

Ekologiškai sertifikuoti Oeko-Tex® 100 ekologiniu sertifikatu (Nr. 2011LK0006), atitinka ekologinius reikalavimus, keliamus produktams, turintiems tiesioginį sąlytį su oda. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu. Anijonų juostelė apsaugo nuo nemalonaus kvapo ir bakterijų dauginimosi paketo viduje.

Itin gerai absorbuoja skystį ir paverčia jį žele, sugeria iki 5 kartų daugiau nei įprasti paketai. Prilimpantys sparneliai ir šoninės klostės patikimai apsaugo nuo pratekėjimo. Ploni, švelnūs, laidūs orui – leidžia odai kvėpuoti ir jos nedirgina, nesukelia diskomforto.

Nebalinti chloru, be kvapiklių, be chemikalų, galinčių sukelti odos sudirgimą ir alergiją. Odai tinkamas pH, neišbalansuoja makšties terpės. Dermatologiškai patikrinti. Ypatingo dizaino pakuotė apsaugo paketus nuo nešvarumų patekimo į pakuotės vidų.

Naudojimas. Rekomenduojama naudoti moterims ir mergaitėms turinčioms jautrią odą ir linkusioms į alergiją. Mergaitėms, kurioms prasidėjo pirmosios mėnesinės (menarchė). Moterims ir merginoms turinčioms gausias ir skausmingas menstruacijas taip pat po gimdymo, kai gausiai kraujuojama ar turinčioms urologinių problemų dėl šlapimo nelaikymo.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas