Higieniniai tamponai O.B. PROCOMFORT NORMAL, 16 vnt.

2,46 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Tamponai O.B. PROCOMFORT NORMAL, 16 vnt.

Skirti vidutinėms išskyroms. Sukurti dar didesniam patogumui ir patikimai apsaugai. Su Dynamic FitTM technologija, kuri turi 3D išsiplėtimo sistemą, prisitaikančia prie kūno ir veiksmingai nukreipiančia išskyras aukštyn per sujungtus kanalus. Su SilkTouchTM paviršiumi, dėl kurio jie dar geriau slysta.

Įspėjimai. Prieš naudojimą perskaityti šią informaciją. Naudojant tamponus gali pasireikšti reta, bet rimta liga, vadinama toksinio šoko sindromu (TŠS). TŠS gali vystytis panašiai kaip gripas, tačiau tolesnės ligos stadijos gali būti labiau komplikuotos. Jei naudojant tamponus pakilo aukšta temperatūra, prasidėjo viduriavimas, pykinimas, raumenų skausmai, galvos svaigimas, išbėrimai, būtina tuoj pat tamponą išsiimti ir kreiptis į gydytoją. Gydytojui pranešti, kad naudojate tamponus. Be gydytojo leidimo nepradėti vėl naudoti tamponų. TŠS atsiradimo rizika yra maža.

Naudojimas. Prieš naudojimą nusiplaukite rankas. 1a. Atidarymas su nuplėšiama juostele: nuplėškite pažymėtą spalvotą juostelę ir nuimkite apatinę apsauginės plėvelės dalį. 1b. Atidarymas sukant: suimkite tamponą abiem rankom, pasukite apsauginę plėvelę rodyklėmis pažymėtomis kryptimis ir nuimkite apatinę plėvelės dalį. 2. Ištiesinkite virvelę, esančią tampono apačioje, stipriai ją patraukdami. 3. Pridėkite pirštą prie įdubimo tampono apačioje ir prilaikant nuimkite viršutinę apsauginės plėvelės dalį. 4. Laisva ranka šiek tiek praskirkite lytines lūpas. Taip bus lengviau pasiekti makšties prieangį, kuris yra tarp šlaplės ir išangės. 5. Atsipalaiduokite. Rodomuoju pirštu, kiek leidžia jo ilgis, švelniai įstumkite tamponą į makštį. Jei jaučiate pasipriešinimą, šiek tiek pakeiskite stūmimo kryptį. 6. Jei vis dar jaučiate tamponą, įstūmkite jį giliau. Tamponas įdėtas tinkamai tada, jei jo visai nejaučiate. Nusiplaukite rankas.

Tampono išėmimas. Tiesiog patraukite už siūlo tampono apačioje. Jeigu tamponą sunku išimti, greičiausiai jis dar nėra primirkęs. Jei negalite surasti siūlo, palaukite, kol tamponas primirks. Atsitūpkite ir spustelėkite pilvo raumenis – tarsi tuštindamasi – kad galėtumėte sugriebti tamponą dviem pirštais. Jei kartais pačiai nepavyktų išimti tampono, kreipkitės į ginekologą. Tamponą visada išmeskite į šiukšlių dėžę.

Tampono keitimas. Naudokite skirtingo dydžio tamponus priklausomai nuo menstruacijų išskyrų gausumo. Menstruacijų pradžioje tamponus keiskite kas 3–6 valandas, pabaigoje – kas 6–8 valandas. Nepamirškite išsiimti anksčiau įdėto ir paskutinio tampono pasibaigus menstruacijoms. Kiekvieną kartą einant į tualetą, tampono išimti nereikia. Prieš miegą visada įsidėkite naują tamponą, o atsibudus jį pasikeiskite.

Dėmesio! Reguliariai keiskite tamponus. Nepamirškite išimti kiekvieno keičiamo tampono ir paskutinio tampono mėnesinių pabaigoje. Vienu metu naudokite tik vieną tamponą. Pasirinkite tamponą pagal išskyrų gausumą ir visada naudokite ne didesnį nei reikia.

Kilmės šalis: Vokietija.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas