Viršutinis nagų lako sluoksnis REVERS COSMETICS MAXI GEL, 10 ml

2,75 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Viršutinis nagų lako sluoksnis REVERS COSMETICS MAXI GEL, 10ml

Inovatyvi sudėtis su PLUMPING efektu, suteikiančiu nagams papildomos apimties. Stiprina nagų plokšteles, sukurdamas spindintį apsauginį sluoksnį, dėl kurio nagų lakas nesibraižo, nenusitrina ir nepraranda blizgesio. Užtikrina gelinio lakavimo efektą be jokių specialių lempų. Nagai tampa ypatingai lygūs ir spindintys. Dėl sudėtyje esančio UV filtro suteikia nagų plokštelėms veiksmingą apsaugą nuo geltonavimo ir spalvos kitimo.

Naudojimas. Tepti vieną arba daugiausiai du plonus sluoksnius ant visiškai nudžiūvusio nagų lako. Ši priemonė yra labai taupi – užtenka nedidelio kiekio padengti visai plokštelei. Taip pat šią priemonę galima tepti tiesiai ant švarių nagų plokštelių. Ji apsaugos nagus nuo kenksmingų išorės veiksnių, cheminių produktų, mechaninių pažeidimų. Nagai taps stipresni ir sveikesni.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas