Skystasis muilas alyvuogių aromato NORD CLEAN, 3 l

4,35 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis muilas NORD CLEAN

Alyvuogių aromato skystasis muilas, talpa 3 l. Tinka rankoms ir visam kūnui. Kasdieniam naudojimui. Rūpestingai atrinktos sudedamosios dalys kruopščiai valo, todėl oda tampa švari ir gaivi. Sudėtyje esantis glicerinas ir lanolinas drėkina ir švelnina oda. Neutralus pH.

Naudojimas: Paskirstyti nedidelį kiekį skysto muilo ant drėgnos odos. Nuskalauti vandeniu. Skystas muilas, skirtas kasdieniam rankų ir viso kūno plovimui.
Kruopščiai parinkti ingredientai puoselėja ir valo odą, palikdami ją švarią ir gaivią.

Smarkiai dirgina akis.

PATEKUS Į AKIS kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Pašalinkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite produkto indą ar etiketę. Saugoti nuo vaikų.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas