Šildomasis pleistras HEAT CARE, 1 vnt.

1,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šildomasis pleistras HEAT CARE

Skirtas naudoti pilvo srityje. ▪ Raminanti, nuolatinė šiluma. ▪ Efektyvi šiluma be odos dirginimo. ▪ Savaime šilumą suaktyvinantis pleistras. ▪ Šildo maždaug 8 valandas.

Naudojimas. Rankomis atidarykite pakuotę (nepjaukite) ir išimkite šildomąjį pleistrą. Šildomasis pleistras yra aktyvuojamas oro. Pakuotę praplėškite tik tada, kai norite naudoti šildomąjį pleistrą. Atsargiai nuimkite apsauginę foliją. Šildomąjį pleistrą klijuokite lipnia puse ant drabužių ar apatinių drabužių pilvo ar nugaros apačioje. Pleistras įšyla lėtai ir pasiekia maksimalią temperatūrą maždaug per 30 minučių. Pleistras suteikia malonią, švelnią ir tolygią šilumą iki 8 valandų.

Atsargumo įspėjimai! Netinkamai naudojant šildomasis pleistras gali nudeginti odą net ir esant žemai temperatūrai. Prieš naudojimą atkreipkite dėmesį į naudojimo instrukcijas ir pakuotę išsaugokite ateičiai. Reguliariai tikrinkite pleistrą. Siekiant išvengti nudegimų niekada pleistro neklijuokite tiesiai ant odos, klijuokite ant drabužių ar apatinių drabužių. Leiskite laisvai cirkuliuoti orui virš pleistro ir jo nespauskite, pvz., negulėkite ant jo ar neprispauskite diržu. Nenaudokite šildomojo pleistro ant labai plono audinio (pvz., pėdkelnių ar nėriniuotų apatinių), kur oda tiesiogiai gali liestis su pleistru. Jei pleistras tampa nemaloniai karštas arba atsiranda odos bėrimas, nedelsiant nutraukite naudojimą. Asmenys, kurie negali savarankiškai užsiklijuoti pleistro, pvz., fiziškai neįgalūs, turėtų šildomąjį pleistrą naudoti tik su priežiūra. Jei sutrikusi kraujo apytaka, sergate diabetu, turite nervų pažeidimų, jutimo sutrikimų, odos ligų, reumatoidinį artritą ar esate nėščia, prieš naudojant pleistrą pasikonsultuokite su gydytoju ar vaistininku. Šildomojo pleistro negalima naudoti: ▪ vaikams; ▪ miego metu; ▪ ant paraudusių, skaudančių vietų ar uždegimą turinčios odos; ▪ kartu su kremais; ▪ su medžiagomis ar losjonais, tepamais ant odos; ▪ su kitais šilumos šaltiniais ar šalia jų; ▪ asmenims, turintiems polinkį į alergines reakcijas vaistams ar kosmetikai. Šildomojo pleistro negalima: ▪ deginti, minkyti, pjaustyti ar plėšyti; ▪ šildyti mikrobangų krosnelėje ar bandyti dar kaip nors kitaip pašildyti; ▪ drėkinti su vandeniu ar kitais skysčiais. Neklijuokite pleistro ant plonų ar švelnių audinių, nes gali juos sugadinti. Atkreipkite dėmesį: šildomasis pleistras yra skirtas tik netiesioginiam naudojimui (neklijuokite tiesiai ant odos). Skirtas tik vienkartiniam naudojimui. Laikyti vaikams ir naminiams gyvūnams neprieinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pagalbinės medžiagos: geležis, aktyvuotoji anglis, vanduo.

Šalinimas: išmeskite kartu su buitinėmis atliekomis.

Sudedamosios dalys gali būti kenksmingos prarijus ar tiesiogiai susilietus su oda ar akimis. Prarijus, praplaukite burną vandeniu. Abiem atvejais būtina kreiptis į gydytoją.

Kilmės šalis: Vokietija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas