Šildomasis pleistras, 13 x 9,5 cm

0,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šildomasis pleistras, 13 x 9,5 cm

Skirtas naudoti raumenų ir sąnarių srityse. Veikia raminamai. Greitas ir lengvas naudojimas. Šildo iki 8 valandų. Išmatavimai: 13 × 9,5 cm.

Naudojimas. Išimkite pleistrą iš pakuotės ir nulupkite apsauginę plėvelę nuo galinės pleistro dalies. Klijuokite pleistrą ant drabužių (ar apatinių) norimoje vietoje, šiek tiek paspauskite.

Atsargumo įspėjimai! Neklijuoti tiesiai ant odos. Vengti patekimo į burną, akis ir ausis. Neklijuoti ant mėlynių, patinusių ar uždegimo apimtų vietų. Nenaudoti miego metu. Stipriai nespausti pleistro. Protiškai ar fiziškai neįgalūs asmenys šį pleistrą turėtų naudoti tik su priežiūra. Retais atvejais (1 iš 100 000) karštis gali sukelti paraudimą, pūsles ar nudegimus. Pajutus, kad pleistras per karštas ar atsiradus skausmui, nedelsiant jį nuklijuoti. Ant Jūsų drabužių gali likti lipnių likučių. Nedėti pleistro ant pagalvės. Nepraplėšti. Pleistro granulių sudėtyje yra diatomito, natrio karbonato-lydyto-kalcinuoto. Per ilgai ar pakartotinai veikiant gali pakenkti organams. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti dulkių. Pasijutus blogai, kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Pagalbinės medžiagos: geležies milteliai, vanduo, natrio chloridas, aktyvuotoji anglis, diatomitas, natrio karbonatas-lydytas-kalcinuotas.

Maksimali temperatūra: 62 ºC, vidutinė temperatūra: 52 ºC, šildo: 8 h.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas