Vienkartinės apsauginės veido kaukės, 50 vnt.

4,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Apsauginės vienkartinės veido kaukės, 50 vnt.

3 sluoksnių. Skirtos asmeniniam naudojimui.

Dydis: 175 × 95 mm (± 5 mm). Atitinka GB/T32610-2016 techninę specifikaciją, skirtą kasdien naudojamoms apsauginėms kaukėms. Kaukę sudaro kaukės pagrindas, tamprios juostelės ir nosies spaustukas. Kaukės pagamintos iš PP (polipropileninės) neaustinės medžiagos ir lydytos pūstos medžiagos. Viršutinėje kaukės dalyje esantis nosies spaustukas pagamintas iš lanksčios medžiagos.

Naudojimas. Prieš atidarydami pakuotę, kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. 1. Dėkite kaukę balta puse prie veido ir nosies spaustuku viršuje. 2. Tamprias juosteles užkabinkite už ausų ir sureguliuokite taip, kad būtų patogu. 3. Nosies spaustuką prispauskite prie nosies ir skruostų, kad tvirtai priglustų ir neliktų plyšių. 4. Kaukę užsidėkite taip, kad ji dengtų nosį, burną ir smakrą.

Dėmesio! Prieš naudojimą patikrinkite, ar pakuotė nepažeista. Produktas yra nesterilus. Tai vienkartinio naudojimo produktas ir negali būti naudojamas pakartotinai. Kaukės nedėvėti ilgiau nei 4 valandas. Panaudotą kaukę išmesti į polietileninį šiukšlių maišelį ir į šiukšlių dėžę. Šios kaukės netinka žmonėms, alergiškiems neaustiniams audiniams. Laikyti kambario temperatūroje, esant ne didesnei nei 80 % drėgmei, gerai vėdinamoje vietoje.

Kilmės šalis: Kinija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas