Kvapnus tirpinamas vaškas HONEY & AMBER, 8×10 g

2,99 

Produkto kodas: 1000035512911 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kvapnus tirpinamas vaškas HONEY & AMBER 8 × 10 g

Degimo laikas 6–8 val.

Naudojimas. Atlaužkite vieną vaško kubelį. Įdėkite į tam skirtą žvakidę. Uždekite bekvapę arbatinę žvakutę (naudokitės žvakės gamintojo instrukcijomis). Malonus kvapas pasklis tirpstant vaškui.Įspėjimas! Nepilkite vandens ar kito skysčio. Netirpinti vaško ant viryklės ar kitų elektrinių šildytuvų ar prietaisų. Naudokite gerai vėdinamose patalpose, atokiai nuo degių medžiagų.Gaisro ir sužeidimų išvengimas. Prieš naudojimą išimkite vašką iš pakuotės. Naudoti tik tam skirtose žvakidėse. Visada perskaitykite žvakių ir žvakidžių instrukcijas ir jomis naudokitės. Niekada nepalikite kaitinamo vaško be priežiūros. Saugokite nuo vaikų ir gyvūnų. Išsaugokite šią informaciją ateičiai.

Sudėtyje yra (R)-p-Mentha-1-8-diene, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8- Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtalenyl)ethanone, 2-methyl-3-[4-(propan-2-yl)phenyl]propanal, Benzyl Salicylate, Linalool, a-hexylcinnamaldehyde. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Jei sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Turinį/talpyklą išmesti pagal vietinius reikalavimus.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas