Porcelianinis kelioninis puodelis BERGHOFF LEO, 330 ml

8,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Porcelianinis kelioninis puodelis BERGHOFF LEO, 330 ml

Talpa: 330 ml.

Naudojimo įspėjimai. Galima plauti indaplovėje. Tinka naudoti mikrobangų krosnelėje. Neperpildykite karštų gėrimų, nes jie gali išsipilti ir nudeginti. Pripildę puodelį karšto gėrimo jį laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Visada įsitikinkite, kad dangtelis yra tinkamai pritvirtintas, ypač prieš geriant. Silikoninė dalis yra izoliazinė, tai sulėtins šilumos laidumą ir sumažins šilumos perdavimą iš porceliano. Tačiau po kurio laiko silikonas taip pat įkais. Nors puodelis atsparus išsiliejimui, jis nėra pilnai sandarus, todėl visada laikykite puodelį vertikalioje padėtyje. Prieš šildant mikrobangų krosnelėje nuimkite dangtelį. Kai kurie gėrimai, pvz.: kava, arbata, gali nudažyti plastiką ar net porcelianą. Tačiau tai neturi įtakos gaminio kokybei ar funkcionalumui. Priežiūra ir naudojimas. Kruopščiai nuplaukite prieš pirmą ir po kiekvieno naudojimo. Puodelis skirtas gėrimams kelionėje ir pan., greitam vartojimui. Tačiau gėrimus galima šildyti mikrobangų krosnelėje (maks. 3 min., esant 600 W). Nenaudokite orkaitėje. Visas dalis galima plauti indaplovėje. Įsitikinkite, kad dalys yra tvirtai pritvirtintos, kad nesiliestų su indaplovės kaitinimo elementu, siekiant išvengti plastikinių dalių tirpimo. Dangtelį plauti tik viršutinėje indaplovės lentynoje. Porcelianinis puodelis puikiai atlaiko tiek aukštą, tiek karštą temperatūrą.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas