Sieninis laikrodis QUARTZ, 25 cm, 1 vnt.

7,95 

Produkto kodas: 8711252032542 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Sieninis laikrodis QUARTZ, 25 cm

Veikia su 2 AA tipo maitinimo elementais (nepridėti).

Pavojus vaikams. Šio prietaiso negali naudoti vaikai arba asmenys, kurie negali juo saugiai naudotis dėl savo fizinių, jutiminių ar protinių galimybių, nepatyrimo ar žinių stokos. Vaikai turi būti prižiūrimi, kad nežaistų su įrenginiu. Prarijus maitinimo elementus jie gali sukelti rimtus vidinius nudegimus ir mirtį per 2 valandas. Todėl laikykites instrukcijų ir laikykite gaminį atokiau nuo vaikų. Jei įtariate, kad baterija galėjo būti praryta nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Laikykite gaminį ir įpakavimą atokiau nuo vaikų.

Dėmėsio. Saugokite gaminį nuo drėgmės. Nemerkite į vandenį ar kitą skystį. Nenaudokite skirtingų tipų maitinimo elementų. Įdėdami atkreipkite dėmesį į teisingą poliškumą (+/-). Saugokite maitinimo elementus nuo per didelio karščio, išimkite jei jos išseko. Taip išvengsite žalos, kurią gali sukelti nuotėkis.

Maitinimo elementų įdėjimas. Atidarykite akumuliatoriaus skyrių, esantį įrenginio galinėje pusėje, pastumdami skląstį į vieną pusę ir pakeldami dangtelį. Įdėkite maitinimo elementus, kaip parodyta skyriuje. Užtikrinkite teisingą poliškumą (+/-).

ĮSPĖJIMAS. Maitinimo elementus reikia pakeisti jei ventiliatorius esantis gaminio viduje veikia silpnai arba neveikia. Išmeskite elementus į tam tikras jiems išmesti skirtas talpas.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Svarbu: atsiprašome, tačiau pasirinkti šios prekės spalvą galimybės nėra.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas