Sieninis laikrodis QUARTZ, 25 cm, 1 vnt.

7,95 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-26%
Original price was: 5,30 €.Current price is: 3,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 6,90 €.Current price is: 5,49 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Sieninis laikrodis QUARTZ, 25 cm

Veikia su 2 AA tipo maitinimo elementais (nepridėti).

Pavojus vaikams. Šio prietaiso negali naudoti vaikai arba asmenys, kurie negali juo saugiai naudotis dėl savo fizinių, jutiminių ar protinių galimybių, nepatyrimo ar žinių stokos. Vaikai turi būti prižiūrimi, kad nežaistų su įrenginiu. Prarijus maitinimo elementus jie gali sukelti rimtus vidinius nudegimus ir mirtį per 2 valandas. Todėl laikykites instrukcijų ir laikykite gaminį atokiau nuo vaikų. Jei įtariate, kad baterija galėjo būti praryta nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Laikykite gaminį ir įpakavimą atokiau nuo vaikų.

Dėmėsio. Saugokite gaminį nuo drėgmės. Nemerkite į vandenį ar kitą skystį. Nenaudokite skirtingų tipų maitinimo elementų. Įdėdami atkreipkite dėmesį į teisingą poliškumą (+/-). Saugokite maitinimo elementus nuo per didelio karščio, išimkite jei jos išseko. Taip išvengsite žalos, kurią gali sukelti nuotėkis.

Maitinimo elementų įdėjimas. Atidarykite akumuliatoriaus skyrių, esantį įrenginio galinėje pusėje, pastumdami skląstį į vieną pusę ir pakeldami dangtelį. Įdėkite maitinimo elementus, kaip parodyta skyriuje. Užtikrinkite teisingą poliškumą (+/-).

ĮSPĖJIMAS. Maitinimo elementus reikia pakeisti jei ventiliatorius esantis gaminio viduje veikia silpnai arba neveikia. Išmeskite elementus į tam tikras jiems išmesti skirtas talpas.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Svarbu: atsiprašome, tačiau pasirinkti šios prekės spalvą galimybės nėra.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas