LED lauko šviestuvas EZ SOLAR SPOT LIGHT, 10 h

26,00 

Produkto kodas: 884620048853 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

LED lauko šviestuvas EZ SOLAR SPOT LIGHT, 10 h

Spalva: 3800K–4800K, 30 lm, neutrali balta. Tinka naudoti lauke. Su saulės baterija. Įkrauto šviestuvo degimo laikas iki 10 valandų. Atsparus vandeniui. Tinka naudoti su 1 x 18500 LiFeP04 3,2V 850mAh maitinimo elementu (pridėtas).

Dėmėsio! Instrukcijoje paveikslėlyje nurodytas šviestuvo veikimo laikas valandomis (h) pagal metų laikus pavasarį (spring), vasarą (summer) ir rudenį (autumn). Šviestuvo laikas žiemą yra ribotas.

Įspėjimas! Elektros smūgio pavojus. Šviestuvas turi būti ne arčiau, kaip 3 m atstumu nuo vandens (pvz. baseino, fontano). Tai ne žaislas. Laikykite baterijas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Baterijos gali sprogti arba nutekėti, jei yra kaitinamos, ardomos, veikiami aukštos temperatūros arba netinkamai įdėti. Nenešiokite baterijų kišenėje ar rankinėje. Prieš naudodami perskaitykite instrukcijas. Rūšiuokite pagal atitinkamus vietinius reikalavimus.

Įkrovimas. Saulės kolektorius turi gauti 10–12 val. pilnos ir tiesioginės saulės šviesos nustatant jungiklio padėtį ant  6H arba 10H pozicijos. Nustatant jungiklį ant OFF pozicijos krauti negalima. Šviestuvui reikia  8–12 pilnų įkrovimo ir iškrovimo ciklų, kad būtų pasiekta maksimali akumuliatoriaus talpa.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas