Kabliukai FUTBOLO KAMUOLIAI, 3 vnt.

1,75 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kabliukai YIHAO, 3 vnt.

Lipnūs. Išlaiko iki 2 kg svorį.

Galima klijuoti ant šaldytuvo, nerūdijančio plieno, medinių, stiklinių, metalinių, plastikinių ir kt. paviršių. Neklijuoti ant išgaubtų, šiurkščių, nelygių paviršių ir vonios kambaryje.

Naudojimas. Švariai nuvalykite ir nusausinkite paviršių. Nuimkite apsauginę plėvelę ir kabliuką stipriai prispauskite prie paviršiaus.

Dėmesio. Drėgnus, riebaluotus ar vaškuotus paviršius nuvalykite alkoholiniu valikliu, palikite nudžiūti. Neklijuokite netoli dujinių viryklių ir karštose vietose. 12 valandų po laikiklio priklijavimo nieko ant jo nekabinkite. Nekabinkite sunkesnių negu 2 kg svorio daiktų. Kai temperatūra yra mažesnė nei 10 °C pašildykite paviršių plaukų džiovintuvu. Nekabinkite dūžtančių, trapių ir pavojingų daiktų.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas