Grilio keptuvė BERGHOFF LEO, 26×26 cm

Original price was: 24,90 €.Current price is: 18,90 €.

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-26%
Original price was: 5,30 €.Current price is: 3,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 6,90 €.Current price is: 5,49 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Grilio keptuvė BERGHOFF LEO, 26×26 cm

Matmenys: 26×26 cm. Naudojimo įspėjimai. Galima plauti indaplovėje. Tinka naudoti ant visų tipų viryklių, įskaitant indukcinius paviršius.

Atsargumo priemonės. Prieš pradėdami naudoti perskaitykite visą informaciją! Saugokite instrukcijas, jei jų prireiktų vėliau. Gaminant maistą neleiskite vaikams būti prie viryklės. Kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų, visada būkite atsargūs naudodamiesi karštais indais. Dėl saugumo sumetimų niekada nepalikite virtuvės be priežiūros, kai gaminate maistą. Taisyklingai padėkite indą ant viryklės, kad rankenos nebūtų virš degiklio, neįkaistų ir nebūtų ant viryklės krašto. Ruošiant maistą indo dangtis ir rankenos gali įkaisti. Būkite atsargūs keldami įkaitusį dangtį ar indą už rankenų. Naudokite karščiui nepralaidžias medžiagas. Naudojimo ypatumai. Atidžiai perskaitykite visas instrukcijas. Išpakavę indą, išplaukite šiltu muiluotu vandeniu ir minkšta kempinėle. Gerai išskalaukite ir nusausinkite minkštu audiniu. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad indas švarus. Išimkite maistą iš šaldytuvo bent 10 minučių prieš gaminimą. Jei naudosite riebalus: pvz. aliejų, sviestą ir pan., leiskite jiems kelias minutes įkaisti mažoje ar vidutinėje kaitroje. Gaminant maistą naudokite žemą ar vidutinę temperatūrą. Nedėkite tuščio indo ant viryklės. Neleiskite įkaisti per daug. Niekada nepjaustykite maisto inde, nes sugadinsite paviršių. Dedant įkaitusį indą ant stalviršių naudokite apsaugines priemones, kad išvengtumėte pažeidimų. Nelipni danga. Nelipni danga pasižymi dideliu atsparumu, bet rekomenduojama naudoti bambuko, silikono, nailono ar medžio įrankius. Nemėtykite. Saugokite paviršių nuo įlenkimų. Rekomendacijos energijos taupymui. Indą dėkite ant degiklio, kurio dydis panašus į Jūsų pasirinkto indo. Kai gaminate maistą ant dujinės viryklės, liepsną sureguliuokite taip, kad ji neliepsnotų už indo šonų. Naudokite žemą temperatūrą norint pašildyti ar troškinti maistą, ruošti padažus. Temperatūros nustatymai labai svarbūs. Žemesnė temperatūra ne tik taupo energiją, bet taip pat neleidžia indui įkaisti per daug. Priežiūra ir valymas. Būtinai prieš plaudami indą, jį atvėsinkite. Nors indą galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis. Aukšta temperatūra ir agresyvios valymo priemonės gali pažeisti paviršių. Nenaudokite agresyvių valymo priemonių ar šiurkščių šveitimo priemonių. Ypač venkite ploviklių, kurių sudėtyje yra daug citrinų rūgšties ar chloro. Nenaudokite šiurkščių šveistukų plovimui ar bet kokių kitų abrazyvinių medžiagų turinčių priemonių. Skalaukite šiltu vandeniu ir iškart nusausinkite švelnia šluoste. Visada kruopščiai išplaukite indą, paruoškite naudojimui kitam kartui. Jei gaminamas maistas lieka prilipęs prie indo galite įpilti šiek tiek vandens ir kaitinti silpnoje temperatūroje, kol maisto likučiai suminkštės. Nenaudokite metalinių virtuvės įrankių. Puodai ir keptuvės negali būti dedami vieni ant kitų, nes paviršiai gali susibraižyti.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas