Puodas su dangčiu BERGHOFF, 16 cm, 1,5 l

19,99 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Puodas su dangčiu BERGHOFF

Talpa: 1,5 l. Rekomenduojama plauti rankomis. Prieš pradėdami naudoti, perskaitykite visą informaciją. Pirmą kartą naudojant. Išpakuokite indus, išplaukite juos šiltu muiluotu vandeniu ir minkšta kempinėle. Gerai išskalaukite ir nusausinkite minkštu audiniu. Šiek tiek pašildykite puodą silpnoje kaitroje, padenkite nelimpantį paviršių augaliniu aliejumi ir leiskite puodui atvėsti. Išvalykite aliejų popieriniu rankšluosčiu. Puodą dengti aliejumi galite periodiškai. Taip pagerinsite dangos savybes. Maisto gaminimas. Jei naudosite riebalus: pvz. aliejų, sviestą ir pan., leiskite jiems kelias minutes įkaisti mažoje ar vidutinėje kaitroje. Niekada neleiskite, kad puodas kaistų tuščias. Niekada nekaitinkite puodo per ilgai. Maistui gaminanti naudokite žemą ar vidutinę temperatūrą. Aukštą temperatūrą galite naudoti tik tada, kai puodas yra pilnas vandens. Nelipni danga pasižymi dideliu atsparumu, bet rekomenduojame naudoti bambuko, silikono, nailono ar medžio įrankius. Niekada nepjaustykite maisto puode, nes sugadinsite paviršių. Saugokite puodą nuo įlenkimų, o nelimpančią dangą nuo įbrėžimų. Priežiūra ir valymas. Būtinai prieš plaudami indą, jį atvėsinkite. Po kiekvieno naudojimo švariai išplaukite rankomis, šiltu muiluotu vandeniu ir kempinėle. Nenaudokite agresyvių valymo priemonių ar šiurkščių šveitimo priemonių. Ypač venkite ploviklių, kurių sudėtyje yra daug citrinų rūgšties ar chloro. Skalaukite šiltu vandeniu ir iškart nusausinkite švelnia šluoste. Jei gaminamas maistas lieka prilipęs prie indo galite įpilti šiek tiek vandens ir kaitinti silpnoje temperatūroje kol maisto likučiai suminkštės. Puodai ir keptuvės negali būti dedami vieni ant kitų, nes paviršiai gali susibraižyti. Nenaudokite puodo kaip maisto laikymo indo. Saugaus naudojimo taisyklės. Neleiskite vaikams būti prie viryklės. Kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų, visada būkite atsargūs dirbdami su karštais indais. Dėl saugumo sumetimų niekada nepalikite virtuvės be priežiūros, kai gaminate maistą. Taisyklingai padėkite puodą ant viryklės, kad rankenos nebūtų virš degiklio, neįkaistų ir nebūtų ant viryklės krašto. Ruošiant maistą puodo dangtis ir rankenos gali įkaisti. Būkite atsargūs keldami įkaitusį dangtį ar puodą už rankenų. Naudokite karščiui nepralaidžias medžiagas.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas