Rašiklis 3D PRINTING

18,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.

Rašiklis 3D PRINTING

Pakuotėje yra: 1 3D rašiklis, 3×2 m dažomieji siūlai: mėlyna, raudona ir žalia, 3 šablonai, 1 braižymo žemėlapis, 1 USB kabelis, instrukcija. Veikimo laikas: 30 min. (nuolat naudojant). Įkrovimo laikas ~ 40 min. Greitis: 2 lygiai.

Naudojimas. Paspauskite įjungimo – išjungimo mygtuką (paveikslėlyje nr. 3) į 1 arba 2 padėtį, indikatorius pradės mirksėti raudona šviesa ir prietaisas pradės kaisti. Nustojus mirksėti įkiškite siūlą į įvadą (paveikslėlyje nr. 1) ir spauskite mygtuką (paveikslėlyje nr. 6), kad prietaisas veiktų.

Dėmesio! Kai kuriems siūlams, kurių lydymosi temperatūra aukštesnė, paspauskite temperatūros jungiklio mygtuką (paveikslėlyje nr. 4) 3 sek., kad perjungtumėte į aukštos temperatūros režimą. Norėdami grįžti prie žemos temperatūros, vėl palaikykite 3 sek. Žalias LED indikatorius: žema temperatūra 80 °C, Raudonas LED indikatorius: aukšta temperatūra 90 °C. Norėdami išjungti rašiklį, perjunkite įjungimo – išjungimo mygtuką (paveikslėlyje nr. 3) į O padėtį. Siūlas bus automatiškai pašalintas išjungus maitinimą. Pastaba: po 5 minučių nenaudojimo jis automatiškai išsijungs. Kai LED indikatorius greitai mirksi, įkraukite jį. USB kabelį naudokite su bet kokiu kintamosios srovės / nuolatinės srovės adapteriu, kurio išvestis yra 5 V.1A arba didesnė, arba kompiuterio USB prievadą. Įkraunant LED indikatorius (paveikslėlyje nr. 5) švies raudonai. Kai visiškai įkrautas, LED indikatorius (paveikslėlyje nr. 5) ims šviesti žaliai. Pastaba: Šildymo trukmę gali įtakoti aplinkos temperatūra. Prieš pakraunant kaitinamojo siūlo galą reikia tinkamai nupjauti.Priežiūra ir valymas. Prieš laikydami 3D rašiklį ir siūlus saugioje ir sausoje vietoje, po naudojimo duokite rašikliui pakankamai laiko atvėsti. Nevalykite 3D rašiklio agresyviomis valymo priemonėmis, kad išvengtumėte įbrėžimų ir pažeidimų. 3D rašiklį valykite tik drėgna valymo šluoste ir nušluostykite sausai. Laikykite 3D rašiklį ir siūlus originalioje pakuotėje, kad nesubraižytumėte ir kad būtų lengviau transportuoti.

ĮSPĖJIMAI. Tinka naudoti vaikams nuo 6 metų amžiaus. Į kaitinimo siūlelio įvadą nedėkite jokios kitos medžiagos. Nenaudokite prietaiso, jei pastebėjote kokį nors pažeidimą. Nemėginkite taisyti prietaiso patys. Nelaikykite prietaiso priedų šalia šilumos šaltinių. Prieš naudojant visada nupjaukite siūlelio galą iš abiejų pusių, kad nepažeistumėte švirkštimo priemonės vidaus. Išimkite siūlą tik per švirkštimo priemonės galinę dalį, naudojant siūlelio grąžinimo mygtuką. Pašalinkite gijinį siūlą aplink rašiklio antgalį, kad jis neužsikimštų. Laikant rašiklį rekomenduojama nuimti siūlelį.

PAVOJUS. Nelieskite išsilydžiusio siūlelio iš karto po naudojimo, palaukite kol atvės. Nelieskite rašiklio galiuko arba aplink esančios srities, kai rašiklis įjungtas. Niekada nenaudokite prietaiso šalia vandens.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Akcijos

eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.
-15%
Original price was: 12,75 €.Current price is: 10,84 €.
-23%
Original price was: 6,50 €.Current price is: 4,99 €.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas