Plaukų lakas BRISTOWS ULTRA HOLD, 300 ml

2,49 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Plaukų lakas BRISTOWS ULTRA HOLD

Suteikia Jūsų šukuosenai ypač stiprią fiksaciją ir kontrolę. Jūsų plaukai tampa gražiai sutvarkyti. Lakas nepalieka lipnių likučių. Plaukai lengvai išsišukuoja.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite ant plaukų 20 cm atstumu lengvais ir tolygiais paspaudimais, vengdami patekimo į akis.

Pavojinga! Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C/122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti tik kaip nurodyta. Tyčinis piktnaudžiavimas sąmoningai koncentruojant ar įkvepiant turinį gali būti žalingas arba mirtinas. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Sudedamosios dalys: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Aqua Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer Aminomethyl Propanol, Parfum PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Benzyl Salicylate, Linalool, Eugenol, Geraniol, Limonene, Coumarin, Citronellol, Hydroxycitronellal.

Produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Kilmės šalis: Anglija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas