Plaukų putos LEE STAFFORD COCO LOCO VOLUMISING, 200 ml

4,83 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Plaukų putos LEE STAFFORD COCO LOCO VOLUMISING, 200 ml

Suteikia plaukams apimties jų nesulipinant.

Naudojimas. Prieš naudojimą gerai suplakti. Nedidelį kiekį putų purkšti ant delno, patrinti tarp rankų ir vienodu kiekiu paskirstyti ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų šaknų. Tada formuoti įprastai.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinant gali sprogti. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti švariu vandeniu. Vengti ilgo purškimo. Nenaudoti šalia dažytų ar lakuotų paviršių. Naudoti tik kaip nurodyta. Tirpiklio vartojimas ne pagal paskirtį gali sukelti staigią mirtį.

Kilmės šalis – Didžioji Britanija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas