Šviesinamieji milteliai ACME HOME EXPERT BLONDA INTENSE, 30 g

1,60 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šviesinamieji milteliai ACME HOME EXPERT BLONDA INTENSE, 30 g

Mėlynos spalvos šviesinamieji milteliai skirti plaukų šviesinimui ir dažymui sruogelėmis. Nedulka. Užtikrina kokybišką ir puikų plaukų šviesinimą. Miltelių sudėtyje esantis mėlynas pigmentas apsaugo plaukus nuo nepageidaujamo geltono atspalvio. Rekomenduojama naudoti kartu su okcidacine emulsija ACME HOME EXPERT OXY.

Naudojimas. Sumaišykite šviesinamuosius miltelius su oksidacine emulsija santykiu 1:2 (30 g šviesinamųjų miltelių ir 60 ml oksidacinės emulsijos) iki vientisos kreminės masės nemetaliniame inde. Tepkite mišinį ant plaukų su šepetėliu. Palaikykite 20–50 min. (priklausomai nuo norimo šviesinimo laipsnio, plaukų būklės ir oksidacinės emulsijos koncentracijos).

Įspėjimai! Tik profesionaliam naudojimui! Naudojimo metu nenaudoti metalinių indų. Prieš dažymą būtina atlikti odos jautrumo testą. Nedažykite plaukų, jei galvos oda pažeista ir patyrėte alerginę reakciją. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Mūvėti tinkamas pirštines. Rekomenduojama plaukus šviesinti ne anksčiau kaip 2–3 dienos po galvos plovimo ir po 3 savaičių nuo plaukų dažymo. Oksidacinė emulsija (12 %) gali būti naudojama tik tada, jei vengsite dažomojo mišinio patekimo ant galvos odos. Laikyti nuo +5 °C iki +25 °C temperatūroje.

Kilmės šalis: Ukraina.

Brand

Acme Color

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas