Kadus Professional Color Tune Dažai 60ml-/19

7,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kadus Professional Color Tune Dažai 60ml-/19

Kadus Professional Color Tune Dažai tonuojantys plaukų dažai. Dėmesio: tik profesionaliam naudojimui. Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų. Produktas nėra skirtas asmenims, jaunesniems nei 16 metų. Laikinosios ‘juodosios CHNA’ tatuiruotės gali sukelti alerginę reakciją. Nedažykite plaukų jeigu: jūsų veidas yra išbertas arba jūsų galvos oda yra jautri, sudirginta arba pažeista, kada nors po dažymo jums buvo atsiradusi alergija, jums praeityje buvo kilusi alerginė reakcija į laikinąsias ‘CHNA’ tatuiruotes. Tik profesionaliam naudojimui. Jei gaminio pateko į akis, nedelsniant plaukite vandeniu. Mūvėkite tam skirtas pirštines. Kiekvienam klientui atlikite jautrumo testą prieš kiekvieną dažymą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Atsakingas asmuo: UAB ‘SIROWA VILNIUS’, Eišiškių pl. 8A, Vilnius, tel. 852394150

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas