L’oreal DiaLight atspalvį suteikiantys plaukų dažai be amoniako 50ml-6.66

12,60 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

L’oreal DiaLight atspalvį suteikiantys plaukų dažai be amoniako 50ml-6.66

L’Oreal Dia Light – nauja šviesos technologija jūsų plaukams! Tai plaukų dažai be amoniako, suteikiantys nuostabų atspalvį ir gerinantys bendrą plaukų būklę. Šie dažai idealus pasirinkimas merginoms, kurios pirmą kartą dažo plaukus, tačiau nori greito ir natūralaus rezultato. Taip pat rekomenduojama išbandyti šiuos dažus jeigu plaukai yra susilpnėję, pažeisti ir nenorite jų alinti ilgalaikiais dažais. L’oreal DiA Light dažai maitina ir apsaugo plauko pluoštą, suteikdami plaukams sveiką, natūralią išvaizdą ir pavydėtino blizgesio. Išlieka nuo 4 iki 6 savaičių. Atspalvių pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl kiekvienas čia ras sau patinkančias ir tinkančias spalvas, o kirpėjas galės sukurti būtent Jums tinkantį įvaizdį. “Clear” tonas neturi atspalvio, todėl jo paskirtis suteikti plaukams blizgesio arba maišant su šviesiais tonais, išgauti sodresnį atspalvį. Šie dažai tai puikus pasirinkimas taupančioms savo laiką – jų veikimo laikas tik 20 minučių. Tad norėdamos atgaivinti plaukus ir atsinaujinti spalvą turėtumėte išbandyti šiuos dažus.

Naudojimas. Prieš naudojimą būtina perskaityti instrukciją, esančią pakuotės viduje. Mūvėkite apsaugines pirštines. Dažus L‘oreal Dia Light ir oksidacinę emulsiją skieskite santykiu priklausomai nuo dažų pagal gamintojo rekomendacijas.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas