Matrix SoColor Pre-Bonded Permanent toniniai dažai 90 ml-10N

9,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Matrix SoColor Pre-Bonded Permanent toniniai dažai 90 ml-10N

Matrix SoColor Pre-Bonded Permanent šie toniniai plaukų dažai suteikia plaukams vientisą atspalvį nuo šaknų iki galiukų. Be amoniako. Veganiškos formulės sudėtis. Spalva išlieka iki 20 plovimų. Pre-Bonded formulė – padeda apsaugoti vidinę plaukų struktūrą bei spalvą. Sodrus atspalvis ir Pre-Blended neutrali bazinė spalva, leidžia dažams prisiderinti prie kiekvieno lygio, kiekvienos bazės ir atspalvio tono.

Naudojimas: Dėžutėje yra 1 tūtelė dažomojo kremo ir instrukcija lietuvių kalba (būtina prieš dažant perskaityti). Plaukų dažikliai gali sukelti stiprią alerginę reakciją. Prašome perskaityti ir laikytis instrukcijų. Šis gaminys nėra skirtas asmenims iki 16 metų. Laikinosios „juodosios chna“ tatuiruotės gali padidinti alergijos riziką. Nedažykite plaukų, jei: veidas yra išbertas arba galvos oda yra jautri, sudirginta ar pažeista; dažydami plaukus patyrėte kokią nors reakciją; kada nors patyrėte reakciją dėl laikinosios „juodosios chna“ tatuiruotės. Nenaudoti blakstienoms arba antakiams dažyti. Maišymo santykis nurodytas ant dėžutės. Produktą naudoti ne anksčiau kaip 15 dienų po plaukų tiesinimo ar cheminio sušukavimo procedūrų. Produkto nenaudoti, jei plaukai dažyti su chna arba panaudotos priemonės palaipsniui grąžinančios natūralią plaukų spalvą. Po panaudojimo plaukus gerai išplauti. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Gali sukelti alergiją. Mūvėti tinkamas pirštines. Saugoti nuo vaikų. Tik profesionaliam naudojimui.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas