Schwarzkopf BlondMe Blonde Toning Cream šviesintų arba natūraliai šviesių plaukų tonavimo kremas 60 ml-Ice

12,20 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Schwarzkopf BlondMe Blonde Toning Cream šviesintų arba natūraliai šviesių plaukų tonavimo kremas 60 ml-Ice

Naujoji Schwarzkopf Blond Me Toner tonavimo priemonės formulė, kurios sudėtyje yra polimerų tono palaikymas. Šie toneriai naudojami po dažymo, norint suteikti plaukui atitinkamą atspalvį. Tarpusavyje galima maišyti visus Schwarzkopf Blond Me Toner atspalvius, priklausomai kokį atspalvį norite išgauti. Tačiau reikia turėti omenyje, kad norint išgauti šiltesnius ir intensyvesnius atspalvius, reikėtų vengti Ice tono. Ir atvirkščiai, jeigu norite šaltesnių, galite dėti didesnę galį Ice tono, taip pat Ice tonai neutralizuoja geltonus atspalvius. Jeigu dažant išlindo oranžinė spalva, tada neišsiversite be Steel tonų, jie turi violetinio ir mėlyno pigmentų. Apsauginiai spalvos polimerai apsaugo spalvos pigmentus skalavimo metu, po dažų laikymo ir trenkant plaukus šampūnu namuose ir užtikrina geresnį spalvos išsilaikymą. Prižiūri ne tik plauko išorinį paviršių, bet ir vidinę struktūrą. Nedidelis amoniako kiekis užtikrina švelnesnę procedūrą. Šis tonavimo kremas gali būti maišomas su visais Blond Me Lifting šviesinamaisiais ir White Blending žilų plaukų dažymo kremais. Rezultatas yra ryškesni tonai, ilgiau išliekantis spalvos rezultatas.

Trumpinių paaiškinimas:

T – Toner;

L – Lifting Shades;

W – White Blending Shades.

Naudojimas: naudoti su SCHWARZKOPF BLOND ME aktyvatoriumi. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas