Schwarzkopf Igora Royal Absolutes ilgalaikio poveikio žilų plaukų dažai 60 ml-6.460

10,80 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Schwarzkopf Igora Royal Absolutes ilgalaikio poveikio žilų plaukų dažai 60 ml-6.460

Schwarzkopf Igora Royal Absolutes tai ilgalaikio poveikio žilų plaukų dažai. Pasižymi puikiu žilų plaukų padengimu ir spalvos intensyvumu, lengvai tepama konsistencija. Spalvos pigmentai tiesiog “užrakinami” plauko viduje, o pats plaukas sustiprinamas ir tausojamas. Patikimi žilų plaukų dažai, padengiantys plaukus 100% nemaišant su jokiais kitais atspalviais. Labai patogūs naudoti, nes natūrali spalva jau yra sumaišyta su atspalviais, todėl nereikia papildomai nieko maišyti. Dažus galima maišyti tarpusavyje. Yra net 30 įvairiausių atspalvių Schwarzkopf Igora Royal Absolutes paletėje. Šie dažai naudojami su Igora Royal 6% ir 9% oksidantais. Naudojant Schwarzkopf Igora Royal Absolutes dažus su 6% oksidantu, gali gautis puse tono tamsesnis atspalvis nei norite, todėl galima imti vienu tonu šviesesnį atspalvį. Daugiau nei 50% žilus plaukus rekomenduojama naudoti 6% oksidantą, nes naudojant 9% gali gautis per skaidri spalva ir žili plaukai neįgaus norimo pigmento. Kur daugiau natūralesnės spalvos ir mažiau žilų, galima naudoti 9% oksidantą.
Naudojimas: Naudojami tik su Igora Royal aliejiniu aktyvatoriumi. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės.

Prekės pakuotė realybėje gali skirtis nuo pavaizduotos internete.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas