Schwarzkopf Igora Royal ilgalaikio poveikio plaukų dažai 60 ml-8.65

10,20 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Schwarzkopf Igora Royal ilgalaikio poveikio plaukų dažai 60 ml-8.65

Schwarzkopf Igora Royal dažai buvo kuriami bendradarbiaujant su profesionaliais koloristais. Igora Royal pasižymi puikiu žilų plaukų padengimu ir spalvos intensyvumu, lengvai tepama konsistencija. Spalvos pigmentai tiesiog ‘užrakinami’ plauko viduje, o pats plaukas sustiprinamas ir tausojamas. Asortimentą sudaro fantastiški atspalviai, leidžiantys išpildyti klientų norus ir patenkinti techninius kirpėjų poreikius. Visus atspalvius sukūrė ir išbandė techniniai dažymo srities specialistai ir kūrybiški kirpėjai, turintys didelę patirtį. Igora Royal visos spalvos iki 9 lygio gali būti maišomos tarpusavyje. Dažant žilus, ypatingai jeigu plaukai stori, rekomenduojama dėti dvigubą natūralią spalvą, kad išgautume intensyvesnį ir sodresnį atspalvį. Šie dažai maišomi santykiu 1:1. 9.5 linija skirta tonavimui. 4 atspalviai puikiai užtonuoja šviesintą plauką, suteikia žvilgesio ir glotnumo. 9.5 – 49 tonas kuo puikiausiai neutralizuoja geltonus atspalvius. Tuo tarpu 10 šviesinimui skirta linija. Šią liniją galite maišyti tik tarpusavyje. Santykiu 1:1, su 9% ir 12% oksidantais. 12 linija yra SuperBlond serija. Ją naudojame norint išgauti šviesiausius atspalvius. 12 linija maišoma taip pat tik tarpusavyje. Santykiu 1:2, su 9% ir 12% oksidantais. Plaukai nudažyti šiais dažai tampa glotnesni, labiau spindi, o spalva stulbinamai ryški.

Naudojimas: naudojami tik su Igora Royal aliejiniu aktyvatoriumi. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės.

Prekės pakuotė realybėje gali skirtis nuo pavaizduotos internete.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas