Schwarzkopf Igora Vibrance Tone On Tone plaukų dažai 60ml-8-11

10,00 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Schwarzkopf Igora Vibrance Tone On Tone plaukų dažai 60ml-8-11

Schwarzkopf Igora Vibrance Tone On Tone drėkinantys demi-perrmamentiniai plaukų dažai su skysto pavidalo formule, kuri gali pereiti į gelio ar kremo konsistenciją. Suteikia daugiau spindesio ir apsaugo plaukus, dėka AQUAXYL TM komplekso, praturtinto vitaminais B3 ir B5 ir
formulės sudėtyje neturinčio alkoholio.

Naudojimas. Naudojami tik su Igora Royal geliniu arba losjonu aktyvatoriumi. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės.

Atsargumo įspėjimai: TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Naudoti griežtai laikantis instrukcijos. Jei pateks į akis, nedelsiant praskalauti dideliu kiekiu vandens. Padengus plaukus dažais, ypač gerai išskalauti. Nenaudoti blakstienoms ar antakiams dažyti- naudoti tiktai pagal paskirtį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Tiktai profesionaliam naudojimui. Jei oda tatuiruota chna, gali būti alerginė reakcija. Dėvėkite apsaugines pirštines.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas