Oksidacinė emulsija L’Oreal Blond Studio 9% 30vol. 1000ml

15,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oksidacinė emulsija L’Oreal Blond Studio 9% 30vol. 1000ml

Oksidacinė emulsija L’Oreal Blond Studio 9% 30vol. tai profesionali oksidacinė emulsija specialiai sukurta maišymui tik su „Platinum Lightening Paste”, kad pasiektumėte nepriekaištingą šviesinimo rezultatą. Nors sudėtyje yra vandenilio peroksido, tačiau ši oksidacinė emulsija praturtinta aktyviomis sudėtinėmis dalimis, kurios nepriekaištingai tausoja plaukus kiekvieno dažymo metu. Oksidacinės emulsijos L’Oreal Blond Studio 9% 30vol. sudėtyje esantys tekstūriniai polimerai sukuria tvirtą, kreminį ryšį, taip suteikdami galimybę lengvai naudoti priemonę. Ši emulsija sukurta naudojant naujos kartos technologiją, kuri mažina plaukų poringumą, užpildo poras, apsaugo ir sustiprina pažeistas vietas, taip pat padeda išsaugoti natūralų lipidų ir nepakeičiamų aminorūgščių lygį plaukuose, todėl garantuojamas plaukus optimaliai tausojantis poveikis. L’Oreal Blond Studio 9% 30vol. emulsija naudojama, norint pašviesinti plaukus 4-5 tonais. Plaukai išlieka žvilgantys ir ryškūs. Skirta profesionaliam darbui. Naudojimas: Naudojimas. Laikytis nurodytų instrukcijų. Atsargumo įspėjimai: Tik profesionalams. Mūvėti tinkamas vienkartines pirštines. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant gerai išskalauti vandeniu. Laikyti vėsioje vietoje. Saugoti nuo saulės šviesos ir aukštos temperatūros.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas