Plaukų šviesinimo milteliai Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus (mėlyni) 450 g

29,00 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Plaukų šviesinimo milteliai Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus (mėlyni) 450 g

Plaukų šviesinimo milteliai Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus užtikrina lengvai valdomą šviesinimo procesą. Saugi ir lengvai naudojama sistema leidžia pašviesinti plaukus iki 7 lygių.

Naudojimas: Nemetaliniame dubenyje išmaišykite 35 g (1 samtelį) miltelių ir 70 ml (1:2) IGORA Colorist‘s Color & Care Developer dažymo ir priežiūros ryškalą 3%, 6% arba maks. 9% stiprumo, priklausomai nuo pageidaujamo pašviesinimo. Maišykite kol gausite vienalytį kremą. Naudojimas: tepkite ant plaukų iškarto po sumaišymo. Tolygus paskirstymas ir pakankamas priemonės kiekis užtikrina geriausią spalvos suvienodinimą. Atsargiai ir tolygiai tepkite atskirdami nedideles zonas. Naudokite mišinį sausiems, iš anksto neištrinktiems plaukams, pradėkite nuo sprando zonos. Anksčiau nedažyti plaukai: iš pradžių tepkite priemonę ant plaukų vidurio ir plaukų galiukų, 1–2 cm atstumu nuo galvos odos, leiskite plaukams pašviesėti apytiksliai 2–3 atspalviais, priklausomai nuo norimo šviesinimo efekto. Toliau atsargiai tepkite ant šaknų zonos, venkite kontakto su galvos oda. Naudojimas ataugusiems šaknų plotams: tepkite priemonę ant šaknų zonos (venkite kontakto su galvos oda), naudokite ryškalą, kurio maksimalus stiprumas siekia 6%. Venkite pakartotinai užtepti priemonę ant anksčiau šviesintų plaukų. Priemonės laikymo trukmė: 20–45 minutės priklausomai nuo plaukų tekstūros, naudojamo ryškalo ir norimų rezultatų. Tikrinkite plaukus kas 5 minutes. Norėdami sutrumpinti laikymo trukmę, nenaudokite dirbtinės šilumos šaltinio, pvz. garinimo priemonės arba džiovinimo gaubto. Kai praeis nustatytas laikas, kruopščiai išskalaukite plaukus šiltu vandeniu, ištrinkite naudodami šampūną, o tada užtepkite plaukų priežiūros priemonę.

Būkite atsargūs, kad nepatektų į akis. Jeigu gaminio patektų į akis, nedelsiant gausiai praplaukite vandeniu. Šis gaminys gali sukelti alerginę reakciją. Procedūros metu dėvėkite apsaugines pirštines. Naudokite tik gerai vėdinamoje patalpoje. Gaminį laikykite vėsioje, sausoje vietoje. Nenaudokite pažeistiems plaukams. Venkite kontakto su galvos oda. Nenaudokite jeigu galvos oda yra pažeista, sudirginta arba yra jautri, taip pat nenaudokite blakstienų ar antakių balinimui. Jeigu pastebėjote sudirginimą, kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Rekomenduojame Jums

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas