Šviesinimo milteliai Matrix Light Master Bonder Inside Lightening Powder 500g

36,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šviesinimo milteliai Matrix Light Master Bonder Inside Lightening Powder 500g

Matrix Light Master Bonder Inside šviesinamoji pudra leidžia greitai pašviesinti plaukus net iki 8 tonų. Dėl bonder technologijos jis apsaugo balinimo proceso disulfidinius plauko tiltelius nuo bet kokių pažeidimų, dėl to po naudojimo plaukai tampa blizgūs, minkšti ir gyvybingi.

Idealiai tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms.

Ši pudra leidžia akimirksniu pašviesinti plaukus, greičiau išlaisvinant aktyvias deguonies daleles. Pirmieji požymiai matomi jau po 10 minučių. Produktas rekomenduojamas naudoti tokiems plaukams, kuriuos galima apdoroti chemiškai, ir tamsiems galams pašviesinti.

Naudojimas. Sumaišykite Matrix Light Master Bonder Inside miltelius su Matrix Cream Developer oksidacine emulsija kaip nurodyta ant pakuotės. Norint paruošti didesnį ar mažesnį masės kiekį naudokitės santykiu 1:1,5. Gauta mase padenkite plaukus, nenaudojant jokių šilumos šaltinių ar metalinių instrumentų tokiu būdu, kokio rezultato norite. Plaukų neuždenkite, juos palikite 45-50 minučių o vėliau gerai nuplaukite vandeniu su šampūnu ir kondicionieriumi.

Dizainas gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas