Wella Color Touch dažų spalvų paletė

46,00 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Wella Color Touch dažų spalvų paletė

Plaukų dažai WELLA Color Touch Pure Naturals – tai sparčiausiai augantis prekės ženklas, po kuriuo slepiasi pusiau permanentiniai plaukų dažai be amoniako. Profesionali plaukų dažomoji priemonė suteikia sveiko žvilgesio ir dinamiŠką atspalvį, priklausantį nuo apŠvietimo. Dominuojantys natūralių spalvų tonai sukuria sveiką iŠvaizdą ir spindinčių plaukų efektą. Nudažo iki 50% žilų plaukų. Talpa 60ml.

Plaukų dažai WELLA Color Touch Pure Naturals yra neatsiejamas pagalbininkas norint iŠsaugoti daugiamatį dažymo rezultatą bei suteikti gyvių, intensyvių ir ryŠkių atspalvių arba pabrėžti natūralius plaukų atspalvius. Suteikdamas iki 70 procentų daugiau spindesio, profesionalus dažomasis plaukų kremas iŠlygina spalvą nuo Šaknų iki plaukų galiukų. Plaukų dažais galima suteikti gražius pastelinius atspalvius blondinėms arba Šviesintiems plaukams. Plaukų dažų WELLA Color Touch Pure Naturals sudėtyje esantis keratinas turi stiprių kondicionuojančių, maitinančių ir drėkinančių savybių, veikia kaip antistatikas, užtikrina plaukų struktūros iŠlyginimą dažymo metu bei gerina plaukų būklę. Spalva iŠlieka intensyvi iki 15-20 plovimų. 

Plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos skiedimo santykis yra 1:2.  Plaukų dažai gali būti sėkmingai maiŠomi ir su kitais Color Touch bazinės linijos atspalviais.

 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Plus – tai pusiau permanentiniai plaukų dažai, suteikiantys Švytintį ir spindintį blizgesį bei natūraliai atrodantį dinamiŠką atspalvį, kuris prie atitinkamo apŠvietimo pavirsta stulbinančiu spalvų žaismu. Dominuojančių natūralių spalvų gama leidžia rinktis iŠ 14 skirtingų žvilgančių atspalvių. Nudažo iki 70% žilų plaukų. Talpa 60ml.

Plaukų dažai WELLA Color Touch Plus iŠsiskiria inovatyvia Trispectra Formula technologija, kurios dėka sukuriamas iki 50 procentų didesnis, trimatis spindintis ir Švytintis blizgesio efektas. Produktas padeda iŠsaugoti daugiamatį dažymo rezultatą, suteikti gyvybingų, sodrių ir intensyvių atspalvių bei iŠryŠkinti natūralų plaukų grožį. Plaukų dažai WELLA Color Touch Plus yra praturtinti naudingosiomis polinesočiosiomis riebalų rūgŠtimis. Oleino rūgŠtis stiprina galvos odos apsauginį riebalų sluoksnį, o vitamino C kupinos askorbo bei citrinos rūgŠtys skatina kolageno gamybą, todėl yra stimuliuojamas spartesnis sveikų plaukų augimas. Vitaminu C aprūpinti plaukai natūraliai žvilga, o spalva ilgiau iŠlieka intensyvi.

Plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos skiedimo santykis yra 1:2.  Maksimaliam rezultatui pasiekti, produktą maiŠykite su Color Touch Plus Emulsion oksidacine emulsija.

 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Relights – Šie pusiau permanentiniai, itin Švelnūs beamoniakiniai plaukų dažai apima raudonų ir Šviesių atspalvių gamą. Profesionaliam naudojimui sukurta, kreminės konsistencijos dažomoji priemonė skirti atgaivinti, atŠviežinti ir pagyvinti nublukusias ir pavargusias Šviesintas sruogeles. 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Relights su ekskliuzyvine Šio prekės ženklo patentuota ir plačiai pripažinta technologija užtikrina papildomą Švytintį spindesį ir stulbinantį, natūralumu alsuojantį, žvilgesį plaukams. Profesionalus dažomasis plaukų kremas specialiai sukurtas pablukusių ir gyvybingumą praradusių Šviesiai dažytų sruogelių atnaujinimui. Jis pabrėžia sruogelių kontrastą, įkvepia jas nauja energija ir suteikia visiems plaukams sveiką iŠvaizdą. Iki 70 procentų labiau žvilgantys plaukai – tai WELLA Professionals Color Touch prekės ženklo garantas. Plaukų dažų WELLA Color Touch Relights sudėtyje yra keratino, kuris kondicionuoja, maitina ir drėkina plauką dažymo procedūros metu. Šis stiprus antistatikas iŠlygina plaukų struktūrą ir pagerina jų būklę. 

Plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos skiedimo santykis yra 1:2. Rekomenduojama maiŠyti tik su Color Touch oksidacine emulsija.

 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Sunlights – tai pusiau permanentiniai plaukų dažai, suteikiantys Švytintį ir spindintį blizgesį bei natūraliai atrodantį dinamiŠką atspalvį, kuris prie atitinkamo apŠvietimo pavirsta stulbinančiu spalvų žaismu. Itin Švelnus profesionalus dažomasis plaukų kremas leis net dviem tonais paŠviesinti plaukus ir Šie atrodys lyg ką tik nubučiuoti saulės. 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Sunlights yra neatsiejamas pagalbininkas norint iŠsaugoti daugiamatį dažymo rezultatą bei suteikti gyvių, intensyvių ir ryŠkių atspalvių arba pabrėžti natūralų Šviesių plaukų spindesį. Suteikdamas iki 70 procentų daugiau žvilgesio, profesionalus dažomasis plaukų kremas iŠlygina spalvą nuo Šaknų iki plaukų galiukų. Plaukų dažais galima net dviem tonais paŠviesinti plaukus ir suteikti jiems gražius pastelinius atspalvius. Plaukų dažų WELLA Color Touch Sunlights sudėtyje esantis keratinas turi stiprių kondicionuojančių, maitinančių ir drėkinančių savybių, veikia kaip antistatikas, užtikrina plaukų struktūros iŠlyginimą dažymo metu bei gerina plaukų būklę. 

Plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos skiedimo santykis yra 1:2. Rekomenduojama maiŠyti tik su Color Touch oksidacine emulsija.

 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Special Mix – tai pusiau permanentiniai plaukų dažai be amoniako. Profesionali plaukų dažomoji priemonė suteikia sveiko žvilgesio ir dinamiŠką atspalvį, priklausantį nuo apŠvietimo. Dominuojantys intensyvūs ir daugiaaspekčiai ryŠkių spalvų atspalviai suteikia gyvybingumu ir energija alsuojančius tonus. Padengia iki 50% žilų plaukų. 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Special Mix yra neatsiejamas pagalbininkas norint iŠsaugoti daugiamatį dažymo rezultatą bei suteikti gyvių, intensyvių ir ryŠkių atspalvių arba pabrėžti ekstravagantiŠkus plaukų atspalvius. Suteikdamas iki 70 procentų daugiau spindesio, profesionalus dažomasis plaukų kremas iŠlygina spalvą nuo Šaknų iki plaukų galiukų. Plaukų dažų WELLA Color Touch Special Mix sudėtyje esantis keratinas turi stiprių kondicionuojančių, maitinančių ir drėkinančių savybių, veikia kaip antistatikas, užtikrina plaukų struktūros iŠlyginimą dažymo metu bei gerina plaukų būklę. Spalva iŠlieka intensyvi iki 15-20 plovimų. 

Plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos skiedimo santykis yra 1:2. Plaukų dažai gali būti sėkmingai maiŠomi ir su kitais Color Touch bazinės linijos atspalviais.

 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Vibrant Reds – pusiau permanentiniai plaukų dažai be amoniako. Profesionali plaukų dažomoji priemonė su pirozoliu P5 užtikrina ilgalaikį sveiką žvilgesį ir dinamiŠką atspalvį, priklausantį nuo apŠvietimo. Intensyvių ir ekstravagantiŠkų, gyvybingumu bei energija alsuojančių raudonos spalvos tonų gama susidaro iŠ 17 spindinčių atspalvių. Padengia iki 50% žilų plaukų. 

Plaukų dažai WELLA Color Touch Vibrant Reds yra neatsiejamas pagalbininkas norint iŠsaugoti daugiamatį dažymo rezultatą bei suteikti gyvių, intensyvių ir ryŠkių atspalvių. Suteikdamas iki 70 procentų daugiau spindesio, profesionalus dažomasis plaukų kremas iŠlygina spalvą nuo Šaknų iki plaukų galiukų. Plaukų dažų WELLA Color Touch Vibrant Reds sudėtyje esantis keratinas turi stiprių kondicionuojančių, maitinančių ir drėkinančių savybių, veikia kaip antistatikas, užtikrina plaukų struktūros iŠlyginimą dažymo metu bei gerina plaukų būklę. Spalva iŠlieka intensyvi iki 15-20 plovimų. 

Plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos skiedimo santykis yra 1:2. Plaukų dažai gali būti sėkmingai maiŠomi ir su kitais Color Touch bazinės linijos atspalviais.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas