Geltonį neutralizuojantis šampūnas Wella Blonde Recharge Invigo Shampoo 250ml

13,00 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Geltonį neutralizuojantis šampūnas Wella Blonde Recharge Invigo Shampoo 250ml

Geltonį neutralizuojantis šampūnas Wella Blonde Recharge Invigo Shampoo su dažomaisiais pigmentais skirtas šaltiems ir šviesiems atspalviams palaikyti. Šampūnas akimirksniu atgaivina ir puoselėja natūraliai šviesius, šviesintus ir sruogelėmis dažytus plaukus. Ši plaukų priežiūros priemonė praturtinta inovatyviais dažančiais pigmentais, kurie greitai ir efektyviai pašalina nepageidaujamus geltonus ir varinius tonus. Šampūnas prideda sidabro toną, paryškindamas baltus ar žilstančius plaukus. Sudėtyje esantis pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, didina lankstumą ir elastingumą, pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, atstato pažeistų plaukų struktūrą. Vitaminas E tai grožio ir jaunatviškumo vitaminas, skatina sveiko plauko augimą, kadangi jis veikia kaip antioksidantas ir pamaitina ląsteles, taip pat yra natūralus UV spindulių filtras ir neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Šis šampūnas šviesius ir sruogelėmis dažytus plaukus padaro dar ryškesnius, suteikia jiems gyvybingumo ir žvilgesio, neleidžia plaukams lūžinėti, daro juos minkštus ir šilkinius liesti.

Naudojimas. Šampūną paskirstykite ant šlapių plaukų, ištrinkite ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Esant reikalui, procedūrą pakartokite.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas