Šampūnas glotninantis plaukus Wella SP Smoothen Shampoo 250 ml

15,00 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šampūnas glotninantis plaukus Wella SP Smoothen Shampoo 250 ml

Plaukų Šampūnas Wella SP Smoothen – plaukus glotninantis Šampūnas. Su avokado aliejumi ir kaŠmyro ekstraktais, prižiūri ne tik plauko struktūrą, bet ir iŠorę, suteikdamas aksominį glotnumą. Plaukai tampa stiprūs, lengvai Šukuojami, žvilgantys. Plaukų Šampūnas Wella SP Smoothen praturtintas unikalios sudėties ingridientais, kurie padės įkrauti, iŠvalyti ir drėkinti plaukus. Plaukai bus sklandžiai iŠŠukuojami, neleis jiems veltis ar garbanotis. Idealiai tinka banguotiems bei garbanotiems plaukams. Šampūnas iŠskirtinai gerina plaukų paslankumą, palieka juos nepriekaiŠtingais, sveikais ir atgaivina jų iŠvaizdą subtiliu blizgesiu. Plaukų Šampūne Wella SP Smoothen esantis avokado aliejus nepriekaiŠtingas savo unikalia paskirtimi – sėkmingai kovoja prieŠ plaukų pleiskanojimąsi ar slinkimą. Avokado aliejus taip pat ir praturtins plaukų struktūrą folio rūgŠtimi, amino rūgŠtimis ir kt. savybėmis. O kaŠmyro ekstraktas suteiks plaukams purumo jausmą, papildomą Švelnumą ir tankesnę plaukų apimtį.

Naudojimosi instrukcija: sudrėkinkite plaukus vandeniu, tada tolygiai paskirstykite plaukų Šampūną ir kruopŠčiai įtrinkite iki pat plaukų Šaknų. Baigus procedūrą gerai iŠskalaukite po vandeniu.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas