Šampūnas nepaklusniems plaukams L‘Oreal Professionnel Liss Unlimited Shampoo 500ml

21,60 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šampūnas nepaklusniems plaukams L‘Oreal Professionnel Liss Unlimited Shampoo 500ml

Šampūnas nepaklusniems plaukams L‘Oreal Liss Unlimited meta iššūkį nepaklusniems, maištaujantiems, besigarbanojantiems ir besišiaušiantiems plaukams. Tai profesionali plaukų priežiūros priemonė, kuri giliai maitina, valo ir glotnina plaukus, lygina jų paviršių, suteikia ilgai išliekančią ir drėgmei nepralaidžią apsaugą nuo aplinkos dirgiklių.

Keratino ir aliejų kompleksas: stiprinantis prokeratinas ir maitinamieji apsauginiai kukui ir nakvišų aliejai. Keratinoil kompleksas su nakvišų aliejumi puoselėja, atgaivina, jaunina ir tausoja galvos odą, stimuliuoja medžiagų apykaitą, slopina alergines reakcijas. Veikdamas kaip stiprus antioksidantas, nakvišų aliejus stiprina plaukus, išsaugo juos sveikais ir gyvybingais.

Naudojimosi instrukcija: Šampūnu nepaklusniems plaukams L‘Oreal Liss Unlimited padenkite sudrėkintus plaukus. Sukamaisiais pirštų judesiais masažuokite kol priemonė suputos. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Itin nepaklusniems plaukams procedūrą pakartokite du kartus. Efektyviausiam rezultatui pasiekti, naudokite L‘Oreal Liss Unlimited kaukę nepaklusniems plaukams.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas