Spalvos stabilizatorius Wella Color Service Post Treatment 1000 ml

41,00 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Spalvos stabilizatorius Wella Color Service Post Treatment 1000 ml

Wella Service Colour Post Treatment spalvos stabilizatorius saugo dažytus ir ištiesintus plaukus, sušvelnina cheminių medžiagų poveikį, padeda ilgiau išlaikyti spalvų intensyvumą. Stabilizatoriaus sudėtyje esančios medžiagos turi antibakterinių, antistatinių, nuo aplinkos poveikio saugančių savybių. Vitamias E drėkina ir maitina plaukus. Plaukai tampa elastingesni, lengvai šukuojami, sveikai ir natūraliai blizga. Spalvos stabilizatorius skirtas naudoti iš karto po visų plaukų dažymo ir tiesinimo procedūrų. Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant kartu su Wella plaukų dažais ir kitomis plaukų priežiūros bei formavimo priemonėmis.

Naudojimo instrukcija: Spalvos stabilizatorių rekomenduojama naudoti iš karto po plaukų dažymo arba tiesinimo procedūrų. Tolygiai paskirstykite stabilizatorių ant plaukų, palaikykite 5 minutes ir gerai išskalaukite vandeniu. Pakuotė specialiai skirta grožio salonams.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas