Balinamoji priemonė GENERAL FRESH SPLASH OXY POWER, 600 g

3,90 

Produkto kodas: 5900785863003 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Balinamoji priemonė GENERAL FRESH SPLASH OXY POWER, 600 g

Baliklis skirtas šalinti dėmėms iš baltų audinių. Be chloro. Gali būti naudojamas kartu su skalbimo milteliais. Naudoti skalbiant skalbimo mašinoje ir mirkant audinius.
Naudojimas ir dozavimas. Prieš skalbiant: į skalbimo skyrių įdėkite apie 30 g baliklio (2 valgomuosius  šaukštus). Įdėkite skalbimo miltelius į pagrindinį skalbimo skyrių. Jei dėmės įsisenėjusios įdėkite 60g baliklio (4 valgomuosius šaukštus). Mirkant: ištirpinkite 2 valgomuosius šaukštus 4l šilto vandens (ne daugiau kaip 40 °C temperatūroje). Jei dėmės įsisenėjusios, ištirpinkite 4 valgomuosius šaukštus baliklio. Balto audinio maksimalus mirkymo laikas – 5 val. Po to kruopščiai išplaukite ir išskalaukite Įsisenėjusioms dėmėms nuo drabužių šalinti: plastikiniame inde ištirpinkite 2 arbatinius šaukštelius 0,5l šilto vandens (ne daugiau kaip 40 °C temperatūroje). Pilkite tirpalą tiesiai ant dėmės. Palikite 30 minučių. Po to nuplaukite ir kruopščiai išskalaukite. Itin įsisenėjusioms dėmėms šalinti: plastikiniame inde ištirpinkite 1 valgomąjį šaukštą baliklio su 4 valgomaisiais šaukštais šilto vandens (ne daugiau kaip 50 temperatūroje), kol susidarys tanki, balta ir putojanti pasta. Tirpalą pilkite tiesiai ant dėmės. Palikite ne ilgiau kaip 10 min. Po to nuplaukite ir kruopščiai išskalaukite.
Dėmesio! 1. Visada laikykitės drabužių gamintojų rekomendacijų. 2. Jei kyla abejonių, rekomenduojama patikrinti spalvos atsparumą užtepant tirpalą ant drabužio nematomos vietos. 3. Neuždenkite talpyklos, nes išsiskyrus deguoniui ji gali sprogti. 4. Nepilkite baliklio ant vilnos, šilko, odos, medžio, metalo ar bet kokio audinio, kuriame yra šių medžiagų. 5. Po mirkymo visada kruopščiai išplaukite ir išskalaukite audinį. 6. Nenaudokite vandens, kuris yra daugiau nei 50 °C temperatūros. 7. Laikykite sausoje, žemesnėje nei 30 °C laipsnių temperatūroje, atokiau nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. 8. Esant jautriai odai, naudokite pirštines.
Sudėtis: >30% deguonies pagrindo balinimo priemonių, 5<% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų losfonatų. Yra fermentų, kvapų (Limonene).
Pavojinga. Gali padidinti gaisrą, oksidatorius. Kenksminga prarijus. Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėkite talpyklą ar produkto etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURA/kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURA/kreiptis į gydytoją. Turini/talpyklą išmesti pagal vietinę komunalinių atliekų tvarkymo sistemą. Sudėtyje yra Disodium carbonate, junginys su vandenilio peroksidu (2:3).

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas