Užuolaidų baliklis GENERAL FRESH SPLASH, 30 g

0,78 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Užuolaidų baliklis GENERAL FRESH SPLASH

Balina užuolaidas ir palieka malonų, ilgai išliekantį kvapą. Užuolaidos tampa pakankamai standžios, sniego baltumo. Baliklis švelnus audiniui.

Naudojimas. Plaunant rankomis: Ištirpinkite baliklį 10 l vandens. Tada švarias ir išskalautas užuolaidas kelis kartus pamerkite į tirpalą. Skalbiant skalbimo mašina: Supilkite baliklį į skalbimo mašinos skalavimo skyrių. Po to šiek tiek drėgnas užuolaidas pakabinkite, kad išdžiūtų.

Sudėtis: 15 ̶ 30 % deguonies pagrindo balinimo priemonių. Yra optinių baliklių, kvapų.

Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Tinka naudoti 12 mėnesių nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas