Audinių minkštiklis TESORI DÓRIENTE MUSCHIO BIANCO, 760 ml., 38 skalb.

4,39 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.

Audinių minkštiklis TESORI DÓRIENTE MUSCHIO BIANCO, 760 ml., 38 skalb.

Su baltojo muskuso kvapo nata. Suteikia audiniams minkštumo ir gaivaus kvapo. Dozavimas. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija (DOSI/DOSAGE), esant skalbimo mašinos pakrovimui 4–5 kg sausų skalbinių ir 6–7 kg sausų skalbinių. Norint stipresnio kvapo ir minkštumo papildomai pilti dar 30 ml minkštiklio. Skalbiant rankomis į 10 l vandens pilti 20 ml skalbiklio. Užteks ~ 38 skalbimams, naudojant rekomenduojamą dozę.

Sudėtis: 5–15 % katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra 1,2-benzisotiazol-3(2H)-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one. Yra kvapų, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool. ATSARGIAI. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius reikalavimus. Sudėtyje yra: Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional. Gali sukelti alerginę reakciją.

Gamintojas Italija.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Akcijos

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.
-15%
Original price was: 12,75 €.Current price is: 10,84 €.
-23%
Original price was: 6,50 €.Current price is: 4,99 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas