Kvapiosios skalbinių granulės LENOR ARIEL, 210 g

6,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kvapiosios skalbinių granulės LENOR ARIEL

Norint dar ilgiau išliekančio gaivumo naudokite kartu su audinių minkštikliu.

Dozavimas. Berkite tiesiai į skalbyklę, bet ne į audinių minkštiklio skyrių ar džiovyklę. Rekomenduojama dozė yra 13,5 g granulių ( 1/3 dangtelio). Vieno skalbimo metu galima naudoti iki 3 dangtelių kiekio.

Sudėtis: Yra kvapų, Alpha-Isomethyl ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool. Atsargumo įspėjimai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PRARIJUS: nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Sudėtyje yra Eucalyptol, Alpha-Isomethyl ionone, Tetrahydrolinalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 4-tert-Butylcyclohexyl Acetate. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir aukštesnės nei 30º C temperatūros.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas