Dėmių valiklis ŪLA, be chloro, 750 g

4,05 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Dėmių valiklis ŪLA, be chloro, 750 g

Paskirtis: Ūla – puiki dėmių valymo priemonė. Sudėtyje esantis aktyvus deguonis ir kiti priedai išvalo sunkiai pašalinamas dėmes iš drabužių, skalbinių, baldų apmušalų ir sintetinių kilimų. Nenaudokite šio produkto šilkiniams, vilnoniams audiniams,  odai ar drabužiams bei audiniams su apdaila. Gali būti naudojamas visų tipų skalbimo mašinose kartu su skalbimo priemonėmis.

Privalumai: Veiklioji medžiaga valiklyje natrio perkarbonatas turi eilę privalumų lyginant su kitomis medžiagomis kaip natrio hipochloritas, natrio perboratas. Ši medžiaga ekologiška. Vandenyje suskyla į deguonį, vandenį ir natrio karbonatą. Puiki dėmių valymo priemonė. Saugi naudoti spalvotiems audiniams. Nepažeidžia ir neužgeltina audinio.

Naudojimas: Skalbiant rankomis ištirpinkite reikiamą miltelių kiekį 10 l vandens 40 ºC temperatūros tada įpilkite 1 šaukštelį valiklio. Skalbkite kaip įprastai. Jei skalbiniuose yra sunkiai išimamų dėmių įpilkite 1,5 dozavimo kaušelio.

Skalbiant automatine skalbimo mašina įpilkite 1 dozavimo šaukštelį į atitinkamą skalbyklės skyrelį su skalbiamaisiais milteliais. Skalbkite kaip įprastai. Jei skalbiniuose yra sunkiai išimamų dėmių pilkite 1,5 dozavimo kaušelio.

Mirkant skalbinius ištirpinkite 1 dozavimo šaukštelį 4 l šilto vandens (ne aukštesnėje kaip  40 ºC ). Spalvotus skalbinius užmerkite ne ilgiau kaip 1 valandai. Baltus skalbinius užmerkite ne ilgiau kaip 6 valandoms. Po to gerai išskalaukite arba skalbkite kaip įprastai.

Dėmes iš spalvotų ir baltų skalbinių valykite tirpalu: ¼ dozavimo šaukštelio 500 ml šilto vandens iki 40 ºC. Suvilgykite dėmę tirpalu ir skalbkite įprastai ar gerai išskalaukite.

Sudėtis: mažiau kaip 5 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 15-30 % baliklio deguonies pagrindu, 15-30 % natrio karbonato.

Sauga: Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į atliekas pagal nacionalinius reikalavimus.

Laikymas: Kambario temperatūroje, sausoje patalpoje, originalioje gamintojo taroje.

Kilmės šalia: Lietuva

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas