Purškiamas krakmolas lengvam lyginimui DR. BECKMANN, 500 ml

3,11 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Purškiamas krakmolas lengvam lyginimui DR. BECKMANN, 500 ml

Dr. Beckmann purškiamas krakmolas lengvam lyginimui (apykaklėms, rankogaliams, užsegimo juostoms) pasižymi dviem ypatingo poveikio efektais, naudojantis šiuo produktu lyginti bus kaip niekada paprasta. Inovatyvi formulė sukuria natūralią tempimo jėgą, todėl užtikrina lengvą raukšlių ir klosčių lyginimą. Net ir užlygintas klostes išlyginsite labai greitai ir idealiai, išlygintas audinys mažiau glamžysis ir išsiteps ne taip greitai. Audinys atrodys puikiai, nesusidarys raukšlės ir bus užtikrintas maksimalus audinio dėvėjimo komfortas. Dermatologiškai patikrintas poveikis odai. Suteikia subtilų gaivos aromatą. Naudojimas: Tinka lyginti visus skalbiamus audinius, tiek sintetinio, tiek natūralaus ar miršaus pluošto. Netinka vilnai, šilkui ar nenatūraliam šilkui (pvz. viskozei, acetatui) lyginti, taip pat negalima naudoti audiniams, kurie turi būti valomi sausu cheminiu būdu. Prieš naudojant gerai suplakti. Purkšti ant audinio maždaug 20 cm atstumu. Marškinių apykakles rankogalius, užsegimo juostas galima apdoroti intensyviau, t.y. kol pasieksite pageidaujamą tvirtumą. Lyginkite kaip įprastai. Tinka baltiems ir spalvotiems rūbams lyginti. Galima naudoti tiek drėgnų, tiek ir sausų rūbų lyginimui. Tinka bet kokiai lygintuvo temperatūrai. Nesuteikia lipnumo, nelieka ant lygintuvo ar audinio. Dėmesio: jei užpurškėte ant grindų, jos gali tapti slidžios. Jei purškimo galvutė užsikišo, paprasčiausiai nuplaukite šiltu vandeniu (jei reikia, nusukite). Atsižvelkite į audinio gamintojo nurodymus dėl audinio priežiūros. Jei audinys labai tamsus ar jautrus, pirmiausiai išbandykite mažai matomoje audinio vietoje.

Kilmės šalis: Vokietija

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas