Skystas valiklis BALIS, 900 ml

1,55 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystas valiklis BALIS šalina visų rūšių dėmes

Saugu naudoti ir spalvotiems, ir baltiems audiniams. Rekomenduojama naudoti kiekvienam skalbimui. Baliklis pagamintas vandenilio peroksido pagrindu.
Sudėtyje nėra chloro, todėl tinka naudoti vilnai, šilkui, spalvotiems ir baltiems audiniams. Pašalina iš audinio sunkiai išvalomas ir įsisenėjusias dėmes (kavos, arbatos, vaisių, limonado ir pan.). Atgaivina ir išsaugo spalvų ryškumą bei negadina pluošto. Malonaus kvapo.

Naudojimas:

  • DĖMIŲ ŠALINIMUI: Užpilti priemonės ant dėmės. Palaukti ne ilgiau nei 10 min. Neleisti išdžiūti. Į dozavimo indelį įpilti 100ml valiklio ir įdėti jį į skalbyklės būgną.
  • SKALBIMUI: Naudoti kartu su skalbimo priemone: įpilti 100 ml. į dozavimo indelį ir įdėti į skalbyklės būgną ant skalbinių. Naudoti įprastą skalbimo priemonės kiekį.
  • Medvilninius ir lininius skalbinius balinti 80–90 °C temperatūroje, spalvotus 60–70 °C temperatūroje, o šilkinius ir sintetinius 50–60 °C temperatūroje.

Dėmesio! Skalbiant patariama laikytis drabužių gamintojų rekomendacijų. Jei audinių dažai nepatvarūs, užmerkti nematomą drabužio dalį šiltame ploviklio tirpale. Nemaišyti su kitais balikliais. Nepilti ant metalinių drabužių detalių.

Atsargumo įspėjimai! Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. Pilna suagaus naudojimo ir šalinimo instrukcija pateikta saugos duomenų lape.

Sudėtis: Balinančios medžiagos aktyvaus deguonies pagrindu 5-15 %, amfoterinės PAM <5 %, katijoninės PAM <5 %, fosfonatai <5 %, kvapiosios medžiagos: hexyl cinnamal, butylphenylmethylpropional. Laikyti vertikalioje padėtyje atokiau nuo tiesioginės šviesos, vaikams neprieinamoje vietoje.

Kilmės šalis: Lietuva

 

Brand

Balis

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas