Skalbiamieji milteliai NEUTRAL WHITE, 1,316 kg, 28 skalb.

7,99 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamieji milteliai NEUTRAL WHITE, 1,316 kg, 28 skalb.

“NEUTRAL” skalbimo miltelių sudėtyje yra atrinktų, aktyviųjų ingredientų:
– Skalbimo efektyvumui: nejoninės ir anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos bei muilas atpalaiduoja purvą iš audinio ir jį išskalbia.
– Minkštikliai: zeolitai, natrio karbonatas, fosfonatai ir polikarboksilatas minkština vandenį ir padidina skalbimo efektyvumą.
– Sunkių dėmių balinimui: natrio peroksokarbonatas efektyviai šalina spalvotas dėmes, tokias kaip arbatos, kavos, vaisių, žolės, vaikų maisto ir raudono vyno, ardo baltymines dėmes, riebalus ir krakmolo dėmes, pvz., pieno, kiaušinių, kraujo, aliejaus, riebalų, padažų.
– Fermentai: ardo baltymines, riebalų ir krakmolo dėmes, pvz., pieno, kiaušinių, kraujo, saldumynų, aliejaus, riebalų, padažų ir šokolado.
– Stabilizatorius: tetranatrio etidronatas stabilizuoja balinimo medžiagas.
– Putojimą slopinantys ingredientai: Dimethicone (Silicone) ir parafinas. pH.: ~10.2.

ATSARGIAI! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.,,NEUTRAL‘‘- naujas požiūris į jautrią odą. Be kvapiujų medžiagų, optinių baliklių ir dažų.

Sudėtyje yra: 5 – 15% Anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, deguonies pagrindo balinimo medžiagos < 5% Nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, muilas, fosfonatai Fermentai. SUDĖTYJE NĖRA FOSFATŲ. Kitos medžiagos: Sodium sulphate, Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, Sodium dodecylbenzenesulfonate, Sodium silicate, Sodium Laureth-7, Polycarboxylates, Dimethicone, Zeolite, Sodiem stearate, Tetrasodium etidronate, Cellulose gum, Sodium hydroxide, Protease, Water.

DOZAVIMAS (Kiekis nurodytas skalbiant 4-5kg skalbinių):

Vandens minkštumas Lengvai sutepti audiniai Vidutiniškai sutepti audiniai Labai sutepti audiniai
Minkštas 65 ml 75 ml 93 ml
Vidutinis 75 ml  93 ml  105 ml
Kietas 93 ml 105 ml  115 ml

93ml = 70g *20 skalbimų
Esant vidutiniam arba kietam vandeniui minkštiklio naudojimas sumažina skalbimo miltelių poreikį. Jei yra būtinas mirkymas, miltelių kiekį padidinkite 50% -visą miltelių kiekis paskirstant lygiomis dalinamis mirkymui ir skalbimui. Jei naudojate didelę skalbimo mašiną (6-8kg), miltelių dozę padidinkite 50%.

Laikyti sausoje vietoje.

Kilmės šalis: Danija.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas