Skalbiamieji milteliai ONYX UNIVERSAL , 40 skalb., 3 kg

4,00 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamieji milteliai ONYX UNIVERSAL

Tinka visų spalvotų ir baltų audinių skalbimui. Neskalbti vilnos. Tinka skalbti visų tipų skalbimo mašinomis ir rankomis.

Naudojimas. Prieš skalbiant surūšiuokite skalbinius. Visada laikykitės skalbinių etiketėse nurodytų gamintojo instrukcijų, ypač dėl skalbimo temperatūros. Dozavimo informacija. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija, skalbiant 4–5 kg sausų skalbinių automatine skalbimo mašina minkštame (Soft), vidutinio kietumo (Medium) ir kietame (Hard) vandenyje. Tinka skalbti 20–60 ºC temperatūros vandenyje. Skalbiant rankomis į 10 l vandens įpilkite 75 g skalbiamųjų miltelių.

Sudėtis: < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % fosfonatų. Yra kvapų (Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal). PAVOJINGA Sudėtyje yra Alkylbenzene sulphonate sodium salt. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Tinka naudoti 2 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas