Skalbiamieji milteliai PASSION GOLD UNIVERSAL, 45 skalb., 2,7 kg

3,90 

Produkto kodas: 4260145998921 Kategorija: Žyma:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamieji milteliai PASSION GOLD UNIVERSAL

Tinka skalbti visų tipų skalbimo mašinomis ir rankomis. Neskalbti vilnos ir šilko.

Naudojimas. Prieš skalbiant surūšiuokite skalbinius. Visada laikykitės skalbinių etiketėse nurodytų gamintojo instrukcijų, ypač dėl skalbimo temperatūros.Dozavimo informacija. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija, skalbiant 4,5 kg sausų skalbinių automatine skalbimo mašina minkštame (soft), vidutinio kietumo (medium) ir kietame (hard) vandenyje. Tinka skalbti 30–90 ºC temperatūros vandenyje. Skalbiant > 6 kg sausų skalbinių automatine skalbimo mašina papildomai įpilkite 40 g skalbiamųjų miltelių. Skalbiant rankomis į 10 l vandens įpilkite 60 g skalbiamųjų miltelių.

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % deguonies pagrindo balinimo priemonių, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % fosfonatų. Yra fermentų, kvapų (Hexyl cinnamal).PAVOJINGASudėtyje yra Alkylbenzene sulphonate sodium salt. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.Tinka naudoti 2 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti sausoje vietoje, 5–30 °C temperatūroje.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas