Skystas skalbiamasis muilas SILA, 600 ml

2,45 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystas skalbiamasis muilas SILA, 600 ml

Tinka bet kokiems paviršiams, automatiniam ir rankiniam skalbinių skalbimui. Skalbimui reikiamą kiekį priemonės ištirpinkite vandenyje arba supilkite į skalbimo mašiną, išskalbkite drabužius ir nuplaukite vandeniu. Paviršiams ir indams plauti: ištirpinkite reikiamą produkto kiekį vandenyje arba užtepkite ant kempinėlės ar paviršiaus, patrinkite nešvarumus ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Kietam vandeniui rekomenduojamą produkto kiekį pridėti 1,5 karto.

Atsargumo priemonės: Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikymo sąlygos: Laikyti šaltoje, sausoje vietoje nuo + 5 ° C iki + 25 ° C temperatūroje, toli nuo šildymo prietaisų. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytą. Laikyti atokiau nuo maisto produktų.

Ingredients: 5% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, 5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos , konsrvantas, methylisothiazolinone, kvapiosios medžiagos, EDTA, natrio chloridas, Stireno akrilato kopolimeras, citrinos rūgštis, konservantas, kvapai.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

<5%: anionic surfactants, nonionic surfactants; soap, glycerin, EDTA disodium salt, sodium chloride, styrenelacrylate copolymer, citric acid, preservative, perfume compound, dye.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas