Dvigubos gelinės skalbimo kapsulės CLOVIN PUROX UNIVERSAL, 40 kaps. x 18 g

8,95 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Dvigubos gelinės skalbimo kapsulės CLOVIN PUROX UNIVERSAL, 40 kaps. × 18 g

Purox Color & White skalbimo kapsulės yra novatoriškas skalbimo produktas. Kapsules itin patogu naudoti, nes kiekvienoje kapsulėje yra reikiamas ploviklio kiekis. Dėl to nereikia jaudintis, jei skalbiklio yra per mažai arba per daug, kad skalbimas būtų efektyvus. Koncentruota gelio formulė leidžia pašalinti sunkiai įveikiamas dėmes tiek ant baltų, tiek prie spalvotų drabužių. Šios kapsulės pagamintos iš gelio, kurio dėka puikiai tirpsta, o įdėjus jas tiesiai į skalbyklės būgną produkto nelieka skalbimo mašinos stalčiuje. Produkto formulė sumaniai sudaryta taip, kad efektyviai pašalintų net ir pačius kiečiausius nešvarumus. Mūsų produktas buvo sukurtas vartotojų patogumui. Naudodami gelio kapsules galite būti tikri, kad vienam skalbimo ciklui dozuosite reikiamą skalbiklio kiekį. Aukščiausia kokybė vienoje kapsulėje!Purox Color & White skalbimo kapsulės yra produktas, skirtas tausoti aplinką. Be to, koncentruoto gelio formulė puikiai tirpsta, sumažindama riziką likti ant audinių ir sudirginti odą.

Purox Color & White skalbimo kapsulės yra labai efektyvus produktas. Vienoje pakuotėje už prieinamą kainą, yra net 22 kapsulės. Kiekviena kapsulė leidžia atlikti pilną, efektyvų plovimą. Dviejų fazių veiksmas leidžia pašalinti nešvarumus, išsaugoti spalvas, o baltiems drabužiams grąžina tikrąjį, sniego baltumo atspalvį.

Naudojimas: įdėkite kapsulę į tuščią skalbimo būgną, tada dėkite skalbinius. Nustatykite reikiamą programą, laikykitės nurodymo ant drabužių. Nelieskite kapsulės šlapiomis rankomis. Jei jūsų oda pažeista venkite ilgalaikio kontakto. Negalima pažeisti kapsulės apvalkalo. Jei susidaro tiesioginis kontaktas su geliu, kruopščiai nuplaukite rankas. nenaudokite produkto mirkymui ar skalbimui rankomis. Nenaudoti skalbti vilnai ar šilkui.

Sudėtis: >30% anijoninių aktyviųjų medžiagų, 15-30% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų,<5% muilas ir fermentai (subtilizinas, amilazė, celiuliozė), benzoizotiazolinonas, fenoksietanolis, optiniai balikliai, kvapai.

Laikyti sausoje vietoje esant 5-25C temperatūrai. saugoti nuo užšalimo ir tiesioginių saulės spindulių.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Kenksminga prarijus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes, kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. PRARIJUS: išskalauti burną, NESKATINTI vėmimo, nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/taplyklą šalinti laikantis pavojingų atliekų, pakuočių tvarkymo reglamento.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas