Skystasis skalbiklis FROSCH ACTIVE SODA, 1500 ml

7,96 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis FROSCH ACTIVE SODA, 1500 ml

Naujas Frosch Aktyvios sodos maitinimo ploviklis idealiai tinka spalvotiems drabužiams, ypač baltiems. Ekologinio ženklo sertifikuota priemonė su veiksminga formule kovoja su dėmėmis ir suteikia skalbiniams gaivų aromatą. Aplinkai draugiškas PET butelis su patogia rankena ir dozavimo dangteliu užtikrina patogų naudojimą. Dėl koncentruotos formulės vieno butelio užtenka 22 skalbimams, o balinamosios dalelės pasirūpina nepriekaištingu šviesių audinių baltumu. Dermatologų patikrinta. Produktas taip pat tinka preliminariam dėmių apdorojimui.

Naudojimas: Puikus rezultatas ir veiksmingas dėmių pašalinimas iš visų audinių, išskyrus vilną ir šilką, skalbiant nuo 30°C iki 60°C temperatūroje. Skalbkite minimalioje temperatūroje. Stenkitės neskalbti pilnai įkrovę būgną. Laikykitės dozavimo nurodymų. Jei esate alergiški dulkėms, patalynę skalbkite 60°C temperatūroje. Infekcinių ligų atveju taip pat skalbkite 60°C temperatūroje.

Kilmės šalis: Vokietija

Išmatavimai 1000 × 1000 × 1000 cm

Brand

Frosch

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas